Autor Zpráva
Joska
Profil
Zdravím všechny Jakpsatwebníky!
Tak jsem konečně vytvořil novou verzi svých stránek, která je zatím na adrese new.joskaweb.cz. Tímto bych chtěl všechny požádat o konstruktivní kritiku, jde mi hlavně o okomentování následujícího:
- jestli je navigace a pohyb na stránkách dostatečně intuitivní
- grafik nějak pozapomněl na konstrast, trochu jsem to šteloval, myslíte si, že to stačí?
- občas mi přijde, že úvodní stránka a ty dva divy dole jsou jako pěst na oko, přijde vám to taky?
- jakékoliv další připomínky a nápady uvítám (o drobných rozdílech mezi geckem a IE vím, nemusíte psát)

Předem děkuji všem hodným a dobrosrdečným kritikům :)
Petyk
Profil
perspektivní kritiku? co si pod tim pojmem predstavujes? mozna by se hodilo spis konstruktivni kritiku... pro zajimavost sem dej i navrh grafika.
Joska
Profil
Petyk
Jsem to taky hned opravil, žejo,) chjo, to je tou hodinou :D
Jinak návrh teď nemám po ruce, moje úpravy se týkaly jen ztmavení písma na podstránkách a v divech v indexu.
Vladosik
Profil
Joska
jestli je navigace a pohyb na stránkách dostatečně intuitivní
Myslím, že ano. V horní liště chybí odkaz na úvodní stránku webu, pouze klikací hlavička nestačí. Doplnil bych ještě k tomu, že jak v horní liště tak v boxech je prakticky neviditelný hover!

grafik nějak pozapomněl na konstrast, trochu jsem to šteloval, myslíte si, že to stačí?
Myslím, že ten bílý text na lesklém modrém pozadí není nejlépe čitelný, aspoň na mém LCD. Stejně tak to světle šedivé písmo na bílém pozadí.

občas mi přijde, že úvodní stránka a ty dva divy dole jsou jako pěst na oko, přijde vám to taky?
Nemyslím si. Není to naopak dobře?;-)

jakékoliv další připomínky a nápady uvítám (o drobných rozdílech mezi geckem a IE vím, nemusíte psát)
Osobně bych do sekce kontakt udělal kontaktní formulář. Také bych se nijak neskrýval za "firmu" a doplnil jména.
Joska
Profil
Vladosik
kontaktní formulář tam je v sekci objednávka, ale díky, asi ho nějak zvýrazním. Jména doplním až budu mít 100% tým, zatím hraju více na externí spolupráci. :)
Vladosik
Profil
Joska
Abych řekl pravdu, tak jsem si pravého submenu vůbec nevšiml. Ale to tím, že je tak brzy po ránu:-)

EDIT: Formulář je skrytý pod Objednávkou, ale kontaktní formulář ani zdaleka neslouží přeci jen k objednávkám;-)
pantondavo
Profil
Joska
1 | Na první pohled a najetí na menu jsem si vůbec nevsiml, jestli je nebo není hover
2 | Obrázek v hlavičce už sem nedávno viděl na jednom webu
3 | Když se na web zeměřím, nejvíc ze všeho můj zrak strhávají pole "více informací". Je to tak správně?
4 | Díky barvám a odstínům na mě web působí studeně, neosobně.
5 | Služba "Dohoď a získej 10%" se mi líbí :-)
6 | Těším se na nějaké reference

Ať se daří!
Joska
Profil
pantondavo
obrázek je koupený z jedné zahraniční fotobanky :)
za ostatní rady děkuji
Vladosik
Profil
Joska
za ostatní rady děkuji
Tak si je vem k srdci, když už jsi web nasadil.
Ještě bych doplnil, že když není anglická verze webu, tak tu možnost ani nenabízej.
Shadowwolf
Profil
S horní částí stránky jsem docela v pohodě, ale od 1/3 dolů to stojí za kočku ... tj. začalo to dobře, ale chce to celé dotáhnout.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0