Autor Zpráva
Ivet
Profil
Prosím o kritiku grafického návrhu

Předem děkuju
panther
Profil
Ivet
Vypadá to celkem dobře, akorát jedinou věcí, která mi tam trochu vadí je poměrně dost tmavá hlavička. Jinak se mi to líbí.
Venca V
Profil
Moc pěkný návrh, pěkně barevně sladěný, není tomu skoro co vytknout. Snad jen těm pruhům nahoře by slušelo roztáhnutí přes celou obrazovku a v tom pravém bloku bych dal o chloupek větší padding. Ale je to jen můj názor, jako chyby bych to rozhodně neoznačil.
TSD
Profil *
Nelíbí a přitom nevím přesně proč, není tam nic, co by se mi samo o sobě nelíbilo.
Možná k sobě neladí červená kůže, světlehnědý textil a šedobílý gradient.

Zkusil bych možná vyhodit ten bíločervený dvojpruh "široké spektrum.."

text v patě je moc světlý.
machu
Profil
Nakreslit to umí každý. Po chvilce praxe jste uměllci. Barvy hodnotit nemužu, každý má jiný kvus. Nejsi jediná komu jsme to tu říkal a myslím že to tak i dopadne.



Až to bude nakodované můžeme se o něčem bavit

pamatujte si má slova :D
nexus
Profil
Ivet pěkný, pěkný a zase pěkný, ale možná by to tylo pěknější, kdyby nebyl tak tvrdý přechod ze stránky na pozadí, jen to mi vadí...
machu ;)
Zdeněk Košťál
Profil
machu
Nakreslit to umí každý. Po chvilce praxe jste uměllci.
Nakreslit to sice umí skoro každý, ale podle toho to taky vypadá. Hodně lidí si myslí, jak je to jednoduché, ale s tím nesouhlasím. Pro kvalitní design je potřeba fantazie a dlouhá praxe, nikdo nebude po pár návrzích umělec.

Až to bude nakodované můžeme se o něčem bavit
Naopak si myslím, že věci ohledně designu by se měly řešit předtím, než je to nakódované. Lepší než si pak přidělávat práci při každé změně designu upravovat kód.

Ivet
- Pruhy bych roztáhnul na 100% stránky, možná to tak je myšleno, ale z obrázku se to těžko pozná.
- Popis společnosti v logu (obecně prospěšná...) nejde skoro přečíst.
- Béžový pruh na pozadí nevypadá moc pěkně.
- Něco bych provedl s červenýma panelama, ve kterých jsou nadpisy. Moc se mi nelíbí.
- Odrážky v textu bych posunul o nějaký ten pixel dolů, aby to bylo více na středu řádku, asi by se to lépe četlo.

Jinak návrh je pěkný, má to něco do sebe, ale potřebovalo by to trochu doladit. Ale to jsou jen detaily...
Ivet
Profil
Děkuju za kritiku.

panther
Tmavou hlavičku by měl vyvážit světlý podklad obsahu stránky.

Venca V
pruhy nahoře - grafický návrh měl šířku pouze 1200px, proto ty "useklé pruhy"; návrh je nyní již rozšířen

TSD
zkusila jsem trochu netradiční barevnou kombinaci, záleží, co na to klient :)
text v patičce - přidán větší kontrast

machu
on je možná trochu problém, že jsem především kodér .. a grafik jen z donucení :)

nexus
nevím, jestli jsi myslel ty "useklé pruhy"


Zdeněk Košťál
pruhy - viz výše
logo, nečitelný dolní text - to je problém, logo je již zvětšené na největší možnou míru
béžový pruh na pozadí - je to dezén tkaniny s nazlátlým leskem, zkoušela jsem jiné podklady, a tento se hodil nejvíc
červené panely pod nadpisy - změněno, místo barvy použit dezén tm. červené tkaniny z pozadí
odrážky v textu - posunuty
Zdeněk Košťál
Profil
Ivet
No je to o moc lepší, konečně někdo, kdo na připomínky bere ohled :-).
Jinak tvé práce sleduju už delší dobu a nemyslím si, že by jsi byla především kodér. Grafické návrhy děláš na mnohem lepší úrovni než většina zdejší populace.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0