Autor Zpráva
Fallbala
Profil *
Co byste rekli na tento navrh? http://sweb.cz/uleticek/9%20copy.png
nexus
Profil
Pěkný čistý web, ale font je na mě moc velký, zarovnal bych jej do bloku, tam kde končí hlavička a menu, na můj vkus se tam mockrát opakuje truhlařství Vašíček...
Asi bych víc zvýraznil "kompletní vybavení interiérů a exterierů", tím myslím, že je to vlastně obor činnosti podnikatele, takže to by mělo být na prvním místě.
A celkově na mě působí web, jako když si dáš 3d obrázek na stůl.
Je tam náznal plastičnosti, ale je slabá, takže je to spíš na škodu...
Fallbala
Profil *
http://sweb.cz/uleticek/fsd%20copy%20copy.png
Ubaral jsem tech stinu, az ten pod logem vypada to bez nej divne. Zarovnal a zmencil font. Jen nevim jestli ten napis "kompletní vybavení interiérů a exterierů" neni az prehnanej :-) Co se tyce opekovani slov truhlarstvi Vasicek tak je to tam 2x ale ani jedno z tech mist nevypada pekne kdyz tam nic neni takze to tam asi zustane.
Zdeněk Košťál
Profil
nexus
font je na mě moc velký, zarovnal bych jej do bloku
To zajisté, dnešní prohlížeče totiž umí krásně zarovnávat do bloku, že :-). Jen ať tam nechá zarovnání vlevo. Zarovnání do bloku je na webu prasárna. (Zvětšují se jen mezislovní mezery, kdežto správně by se měly zvětšovat i mezery mezi písmeny, tak jak to vidíme v novinách.)

Fallbala
Jediné, co mě na webu zaujalo je pěkná fotka v hlavičce.
1) Proč není sloho "truhlářství" v hlavičce?
2) Menu je zbytečně velké (alespoň ten text v něm) a přitom velmi málo výrazné.
3) Logo bych se snažil vyřešit spíše zajímavějším fontem než efektem v PS. Vypadá to trošku lacině.
4) "Kompletní vybavení exteriérů a interiérů" bych dal pod logo jako slogan.
5) Pokroucená linka pod hlavičkou vůbec neladí se zbytkem stránky a vypadá ošklivě. Navíc by mě zajímalo, jak to budeš řešit, když bude mít stránka jiný rozměr (méně/více textu).
6) Písmo je také zbytečně moc velké, raději ho změnšit a dát větší výšku řádků. Takto se to docela špatně čte.
7) Font vlevo, který je obrácený o 90 stupňů se mi zdá docela zbytečný. Proč opakovat název firmy, když je to už jednou napsáno v hlavičce?
8) Ubral bych stínů a září a podobných efektů. Nevypadá to moc pěkně, stačilo by třeba ten efekt udělat nějaký decentní, když už to by se to tam mělo použít.

No zatím je to spíše jen hlavička, protože zbytek stránky mi přijde jako spláclý narychlo, ale fotka je pěkná a určitě by se s ní dal udělat pěkný web.
Fallbala
Profil *
1) slovo truhlarstvi jsem se do hlavicky snazil dat bohuzel nikdy to nevypadalo tak pekne, no jeste si s tim pohraju
2) OK tohle bych mel vyresit opravdu vypada divne
3) pokusim se
4) Pod logem se to docela strati, mozna to spis dam primo do obrazku a odeberu tam ten napis vasicek, tim vyresim i porblem 7
5) Mozna trosku nesedi barva, a zaravnani je trosku moc doleva, jinak bych to resil jen posunovanim cele te linky podle velikosti textu tzn. ze by se mezi logem a linkou jen zmencoval odstup.
6) Nevim podle ktereho navrhu jsi hodnotil v druhem uz je o neco menci, no uvidime jak to bude vypadat s original. obsahem
7) viz. 4

Moc diky, co nejdriv to pospravuju a dam zase sem :-)
Fallbala
Profil *
http://sweb.cz/uleticek/fsd%20copy%20copy.png
Ok udelal jsem par vyraznejsich zmen, zrusil tu krivku co se tam nehodila a nahradil jednoduzsimi, vymazal jeden z napisu truhlarstvi vasicek, odebral efekty, jeste zmencil pismo nejen v menu, font v logu jsem jeste nevybral ale najdu pak lepsi. Kompletni vybaveni... jsem umistil primo do loga, pod nim se me zda ze opravdu zanika.
EcLiPs3
Profil
Teď je to perfekto... dobrá práce!
vertigo4
Profil
Fallbala
nevím... přijde mi to až moc jednoduché... v textu by mohly být nějaké podnadpisy...
Fallbala
Profil *
O jednoduchost me slo, nemam moc rad prilis slozitosti. Co se tyce toho textu tam jeste urcite budou nejake podnadpisy atd. jen co budu mit obsah stranky. Zatim bohuzel nevim presne s cim se bude pracovat jen to truhlarstvi no.. :-)
Dekuju vsem za kritiku.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0