Autor Zpráva
lukino
Profil *
prosim napiste co si myslite o www.cocktail.sk/test2 piste prosim kritiky aj navrhi diki moc kazdemu
vertigo4
Profil
lukino
jejda... té mrkvové barvy je nějak moc ne? ;-)
přijde mi to takové chudé, bez grafiky... nic moc

Optimalizované pre 1024x768 IE,MOZILLA,OPERA
omb... bez komentáře
nexus
Profil
oranžový web nemůže fungovat...
Zdeněk Košťál
Profil
lukino
Měl bych radu - pozadí dej bílé a oranžovou dej do nějakého "přívětivějšího" (=světlejšího a méně kontrastnějšího) odstínu. Takto mě z toho bolí oči. V menu bych dal větší vertikální mezery u každé linky, ať to není tak nahusto.

Kód raději nehodnotím. Table layouty se dnes nepoužívají kvůli jejich značným nevýhodám (nepřizpůsobitelnost - při změně designu se musí vše složitě řešit, kdežto v CSS to zabere desetinu času, navíc IE parsuje až po stáhnutí celé tabulky a pokud v sobě má velké obrázky, tak to trvá dlouho, atd....)
Adam Zábranský
Profil
nelíbí, odstranil bych všemožné šipečky a rovnítka z menu, změnil bych barvy, odstranil bych tabulkový layout, nelíbí se mi menu.
Miloš
Profil
Odkazy v menu bych rozšířil na celý řádek, nejen na text.

V prostředním bloku jsou na sebe jednotlivé položky nalepené až do nepřehlednosti.
Všechny řádky s odkazem Nove fotoalbum mozete pridavat komentare ku kazdej fotografii... odsaď od následujících řádků s datem, ať je na prvné pohled patrné, co k čemu patří. Mmch proč u tohoto textu schází diakritika?

Optimalizované pre 1024x768 IE,MOZILLA,OPERA
Tohle napíše jen ***, ****** nebo ******* *** **… (vyhvězdičkoval jsem to preventivně sám).
Návštěvníka nezajímá, pro co jsou stránky „optimalizované“, on chce pouze to, aby fungovaly. A když nefungují, půjde jinam.
Nikdo si nebude přepínat rozlišení, na LCD už teprve ne.
A to slovo optimalizoval je jen výmluva lempla, který neumí zprovoznit stránku.
Pokud přijdu na stránky, které nefungují, tak ať mi jejich autor políbí (_!_)
HOWGH.
EcLiPs3
Profil
Vadí mi tam ten border u té tabulky. Pak... ta oranžová bije do očí. O optimalizovanosti viz Miloš.
lukino
Profil *
Dakujem moc "Zdeněk Košťál", "Miloš" a "Adam Zábranský"
presne taketo odpovede som chcel pocut konkretne co vadi a popripade ako to upravit dakujem chalani!!! idem popracovat natom
imploder
Profil
to je jak z vtipu o zajíčkovi:
Dobrý den. Máte mrkvičkový webdesign? Nemáme.
Dobrý den. Máte mrkvičkový webdesign? Nemáme.
(...)
Máme, zajíčku. - ten je ale hnusný, co?! :D
mucko
Profil
sorry ale to je moc, to je horsie ako to moje :D
vertigo4
Profil
mucko
mohl bys laskavě přestat dávat odkazy na nesouvisející stránky za tvoje příspěvky?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0