Autor Zpráva
NetHill
Profil
Ahoj všem,
prosím o kritiku webu NeníNuda.cz

Web je zaměřen na stahování mp3 zdarma a je stále ve fázi obrábění.

Odkaz na web: Mp3 zdarma

Děkuji!
EcLiPs3
Profil
Jako předloha sloužil Google? No ale... vždyť se podívej jak to má decentně udělané Google a jak ty. Nápis NeníNuda bych vyměnil za pěkné logo. Ten formulář je tedy přehnaný... ale když už, tak mu chybí nějaký styl. Tlačítko Hledat bych graficky nahradil.
NetHill
Profil
Google předlohou? Ne! Nemá to být decentní, ale EXTRAvagantní. Cílovou skupinou není senilní právník, ale mladý energický člověk.

Jaký konkrétní styl formuláře máš namysli?
nexus
Profil
NetHill myslíš, že mladej člověk musí mít font 186 ?
Ale jakože jinak je to zajímavý kousek, nejvíc se mi asi líbí ty řasy nahoře...
zajímavý
Dranel
Profil
NetHill
Hlavním problémem je to, že musím 4x kliknout, abych se dostal ke stažení písničky. To je neúnostný (u třetího jsem si říkal, jestli to není nějaká hra). Form zmenši o 1/3 až 1/2
vertigo4
Profil
NetHill
proč je to tak obrovský až mě z toho bolí oči?
Miloš
Profil
vzhledem k tomu, že bude vyhledávací políčko z celé stránky nejužívanější, nastavil bych mu automatický focus, abych do něj nemusel napřed klikat.
vertigo4
Profil
NetHill
docela mě pobavilo:

1 mezera --> Mezera nejde hledat!
2 mezery --> Dvě mezery taky nejde hledat!
3 mezery --> Ejhle... hledám

využij "funkce trim" --> http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=8&topic=33 574
Petyk
Profil
Proc jsou nejvetsim pismem napsana slova kokot a penis a nejmensim souslovi sex se zviraty???
NetHill
Profil
Jelikož to programuji za chodu a ještě nebyla hotová část kódu kontrolující 1 přičtení důležitosti za den na 1 uživatele... :-)
TSD
Profil *
Už je dost hodin, tak mi dost možná něco uniká, ale přesto nechápu jednu věc.
Párkrát jsem klikl a teď právě poslouchám Iron Maiden - Aces High, které jsem stáhl přímo z neninuda. Opravdu je to legální?
imploder
Profil
Takhle veliké se to hodí spíš pro důchodce. Mně se stránka zobrazí na 1280x1024 celá, ale na menších rozlišeních nebo v menším okně je potřeba celkem zbytečně rolovat. Několik připomínek:
1. Reklama z Googlu by byla pro využití prostoru (a zmenšení výšky) lepší ležatá.
2. Není mi jasné, proč je ve formuláři na poslání e-mailem "pozvat" místo "poslat" a na který z těch dvou se to vlastně posílá.
3. Nedalo by se nějak zařídit, aby se kliknutím na odkaz opravdu otevřelo okno pro stažení na disk? Otevře se mi to místo toho přímo v prohlížeči (Opera 9.27) v pluginu QuickTime Playeru a abych to stáhl, musím dát "uložit cíl odkazu jako..." - dost nepraktické. V PHP se myslím s tímhle dá něco dělat nastavením content-type.
imploder
Profil
chybí ti tam Paul Smůla :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0