Autor Zpráva
rOMIK
Profil
Nazdar lidi, vytvoril sem stranky http://automatizanti.xhosting.cz nasi tridy a potreboval bych trosku kritiky. Jsou delane podle toho, co nas ve skole ucili (pan profesor ma html pouze jako konicek a mel na to uceni poze pul roku...(druha pulka byl PowerPiont:-) )) a verte ze neco jako DIV nam zatajili. Uz vim ze ty stranky maji spatne zvoleny kontrast pozadi a textu (pracuje se na odstraneni...), maji problem pri vyssich rozlisenich (taky se pracuje :-) )a taky ze frejmy se dneska uz nepouzivaji (ale jak rikam jinak nas to neucili...). Sem vdecny za kazdou kritiku...
Logging
Profil
dobry zacatek. jen se mi to nepodarilo spustit v Firefoxmozila,ale IE to beha dobre. ta zluta na ty cerny jde cist dobre. pokracuj..... :)
ronnie
Profil
Rozhodně by to chtělo nějaký podklad pod text, např. u historie. Na to, v jakých podmínkách je to dělané, je to velmi dobrá práce:)
rOMIK
Profil
To je divne, kdyz sem to tvoril, tak sem jeste nemel i-net, takze neco jako FireFox pro me bylo zbytecne, ale ted uz net i FF mam a ty stranky mi behaji vpoho ...
Logging
Profil
tak se omlouvam chyba byla asi na me strane ... vtom firefoxu to jede promin
czech
Profil
to pozadi je desny, navic to prekryva obcas text a neda se to cist.
rOMIK
Profil
to pozadi je desny, navic to prekryva obcas text a neda se to cist.
No a co sem asi psal v uvodu? Pro pripomenuti: Uz vim ze ty stranky maji spatne zvoleny kontrast pozadi a textu (pracuje se na odstraneni...) Priste si laskave precti na co chces prave reagovat, ok?
rOMIK
Profil
Prave sem aktualizoval moje stranky. Odstranil sem problem s kontrastem pozadi, se zobrazovanim pri ruznych rozlisenich (1024*768 a vyssi) a se zobrazenim pomoci IE, FireFox a Opera, prosim hodnotte...
rOMIK
Profil
No tak lidi, nebudte lini, reknete mi jestli je nutne ty stranky zase cele predelavat, nebo jestli jsou snesitelne...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0