Autor Zpráva
oknotechnik
Profil *
podívejte se prosím na HTML verzi stránek oknotechnik.
oknotechnik
Prosím o hodnocení
děkuji
TSD
Profil *
Když mám jednoduchou strukturu stránek, mám jedno menu. Když je struktura složitější, tak je se dá ještě přehledně udělat, že na některé ze stránek je druhé menu a podstránky.

Ale tři menu, která přepínají obsah v jednom společném prostoru, tomu nerozumím.

Animace dole je sice zajímavá, ale nemá tam co dělat.
Myslím že pata by vypadala lépe, kdyby rámeček se stínem končil nad ní.

Ehm, co berete od firmy LD incest?
mucko
Parada, toto sa mi paci, len v tom spodnom menu jak mas divize spravi divize okna... Skus vymenit obr. ze najprv mas farbu, a po prekliknuty ten co je na zaciatku
TSD
Profil *
spammer?
Chamurappi
Reaguji na mucka:
Jestli nepřestaneš spamovat tou adresou, budu mazat celé příspěvky. Je to jednodušší než odmazávat odkaz.
oknotechnik
Profil *
TSD

S tím menu se asi stejně ještě bude hýbat

Proč myslíš že animace tam nemá co dělat?

"LD incest" bude asi jeden z mých top překlepů, už sem to opravoval, ale máme (dočasně) dvě kopie a to je vždycky potíž.

mucko

Myslíš to tak aby to co je vlastně sémanticky nadpis bylo v tom boxu nahoře?
Pokud jo tak sem to zkoušel ale při ovládání toho oranžovýho menu se to pak tluče.
TSD
Profil *
k animaci: Myslím si to z toho důvodu, že nemá vůbec žádný účel.
A dvě postavy, které jsou proti sobě, nemají s okny a revitalizací domů vůbec žádnou souvislost, takže neobstojí ani argument, že to je vtípek na dané téma.
oknotechnik
Profil *
OK, on to není tak úplně můj nápad a tak na tom nijak nelpím. Pokusím se to prosadit.
jogurt
Uz jsem byl zvedavy, co ti dva udelaj, az se potkaj... Animace zrejme slouzi k udrzeni navstevnika aspon chvili. Kdyby sli jeste trochu pomaleji...
sumec
Profil *
To sice jo, ale co se stane az animace vyvrcholi?
Je totiz uplne jedno jestli pajdulaci kolem sebe projdou nebo jestli si zamavaj nebo co vlastne. Co udela uzivatel? Bude rozptylen, na obsah zapomene a rekne si hmm dobry a? Zavre okno.
Pokud je to to co od uzivatele ocekavame tak je to OK, ale dost pochybuju.
Jinak, ale asi jo.
jogurt
sumec
To uz je jedno, co se stane. Hlavni ucel byl udrzet ho aspon chvili, aby na nej obsah podprahove zapusobil a upevnil se zazitkem z ocekavani a zvedavosti. To plati, na uzivatele, kteri prochazeji. Dalsi skupina – ti co hledaji okna, na okna rozhodne kvuli jedne animaci nezapomenou, zas tak bozsky uchvatna neni.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: