Autor Zpráva
nikolko
Profil *
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Názor na můj Flash.

Pani, v com sa daju urobi taketo veci? Vo Flash pomocou AS alebo v com, nechapem. Aky softik a co este k tomu treba?

http://eur.templateland.biz//index.php?option=com_content&task=view&id =50&Itemid=228
embee
Profil
Ver tomu nebo ne, ale s falshem jako takovym to mnoho spolecneho nema, aspon tech par templatu co jsem videl. Jedna se o animace vytvorene v jinem softwaru (tipuju to na nejake 3DsMaxx + adobe after effects), ktere jsou pak vrazene do falshe. Uprimne receno ne uplne pouzitelne, protoze interaktivita takoveho systemu = 0. Jedine, co jsem tam videl za tlacitko bylo "skip intro" a "replay intro" - dva radky kodu.

ale ty animace jsou dobre o tom zadna :)
1okaty
Profil
skoro rovnaky komentar som chcel dat... je to 3D a flash to vlastne iba prehra...

ja osobne som za 3D ano ale len v podobe niekolko framoveho obrazka alebo pozadia, aby to urobilo len nejaky pohyb spojeny s interaktivitou, lebo taketo intro si pozries raz a koniec. ovela efektívnejsie je ale ked to mas stale na ociach a mozes s tym napriklad hybat v nejakom menu... atd...
silverback
Profil
To je, pánové sice pravda, ale když si vlevo v menu rozkliknete templates přímo pro kompletní webové stránky, najdete tam hodně povedené designy a to is interaktivitou, pochopitelně. Nicméně - to na co tento odkaz odkazuje jsou jenom intra a svou funkci plní perfektně.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0