Autor Zpráva
Bronzi
Profil
Zdravím všechny, zhodnoťte prosím stránky wysiwyg editoru a hlavně také samotný editor. Editor je momentálně v testovací fázi. Takže mě zajímá každý názor co zlepšit. Mockrát děkuju všem.
URL:http://wysiwyg.bronzi.cz
Venca V
Profil
Co ti říká shoda podmětu s přísudkem? Weby, které takto przní můj rodný jazyk okamžitě zavírám, takže jediné mé hodnocení je oprav si pravopisné chyby.
TSD
Profil *
Venca V
Ale no tak. Okamžitě zavíráš, takže ani nestihneš napsat čárku.

Bronzi
K webu:
- hlavička se k docela decentnímu zbytku vůbec nehodí
- všechno máš bezpatkovým písmem, ale ten plovoucí rámeček Kompatibilita a dolní menu patkovým
- vůbec by tě neubylo, kdyby sis to po sobě přečetl. přívětiví wysiwyq editor, nenapdal, Míát .. Jestli to nevidíš, tak si to nech od někoho spravit.

K editoru:
- označím text a panel B I atd mi vyběhne naproti a já nemám jak se ho rozumně zbavit. Důvod nechápu a dost to otravuje
- nemusím ani nic označovat, myší jen přejíždím nad styly a ty se ihned aplikují na text (mám poslední operu)
- nelíbí se mi tmavě šedý styl těch panelů
- nějaký editor by se mi hodil. Ale i kdybych pominul výše uvedené neduhy (předpokládám, že jde o chyby, které se projevují jen v opeře a budeš je řešit), tak mi připadá pro mé klienty moc složitý. Bude možné tam položky v nabídce nezobrazovat?
shaggy
Profil
Bronzi
Ak by si urobil nejaký editor, ktorý by skutočne fungoval vo všetkých prehliadačoch (napr. FCKeditor nefunguje v Opere) a bol by menší ako TinyMCE, urobil by si možnosť voľby medzi HTML a XHTML, tak by si možno aj mal úspech.
Čo sa mi však nepáči, je dizajn samotného editora, pôsobí to na mňa veľmi, veľmi zle - odrádza ma to od jeho použitia.

Chybičky - pri označení textu sa mi pri kurzore objaví "okno", ktoré obsahuje riadok "inline styl" a pod ním tlačítka pre hrubé písmo, kurzívu a podčiarknuté písmo. Dosť ma to otravuje, vždy keď niekam kliknem, objaví sa mi to vedľa kurzora.
Bronzi
Profil
TSD
Tak co se týče pravopisných chyb tak musím mířct že ten obsah jsem tam sypal narychlo. Takže to určitě opravím.
Co se týče editoru.
Ten plovoucí panel vyběhne protože se předpokládá že při označení textu bude použita právě některá z voleb na tom panelu. Ale je pravda že asi musím zapracovat nad rušením toho panelu.
Vzhled by měl jít později snadno upravovat ten editor je na netu 2 dny a sbírám názory na vylepšení.
Prakticky celé nastavení momentálně obsahuje jen snadnou aktivaci editoru a přilepení vlastních stylů. Uritě se bude rozšiřovat.
Co se týče těch stylů tak bych se chtěl zeptat jestli po tom co odjedeš miší z toho okýnka stylu jestli smizí? Jestli ano tak je to standartní chování jestli ne tak je to chyba. Testuju to v Opeře 9.10 a tam se to chová zprávně.

shaggy
Co se týče přepínání mezi HTML/XHTML tak to bude v blízké budoucnosti možné. Z touhle variantou počítám od začátku jen se to musí dodělat. Opera bude podporována. Už teď v ní téměř vše funguje jen musím vyřešit hlavní neduh opery a to je vkládání <br> na konec řádku míst nového odstavce.
TSD
Profil *
tak bych se chtěl zeptat jestli po tom co odjedeš miší z toho okýnka stylu jestli smizí?

To plovoucí okýnko je obrazeno prakticky vždy, když je vybrán nějaký text. Jakmlie výběr zruším, tak zmizí.
Smysl toho mi naprosto uniká. jen to otravuje.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0