Autor Zpráva
Inpocasi
Profil
Jak se Vám líbí nové stránky IN-Čas.cz - co vylepšit...?

Obsah ještě budeme rozvíjet (např. přidáme časy východů a západů slunce).

Dík
vertigo4
Profil
Inpocasi
hmm... další web z řady IN ;-)
ale tento web mi přijde docela zbytečný...
Inpocasi
Profil
vertigo4
v čase je minulost, přítomnost i budoucnost :-)

Jinak jediným konkurenčním webem je presnycas.cz, tam si ovšem spousta lidí čas nezobrazí neboť nemají podporu java Appletů a chybí tam obecné informace o čase
TSD
Profil *
Červený čas v hlavičce je jak pěst na oko.
Copyright © 2007 je v pořádku?


O účelnosti bych pochyboval stejně jako vertigo4.

Do zajímavostí bych přidal, že unixtime přeteče 18.1. 2038, myslím že pár let před tím se hodně lidí zapotí :) Tedy pokud tady ještě někdo bude.
Railbot
Profil
Inpocasi
Dobrý web. Jen možná na hlavní stránku bych dal více časů ve světě a nějaké stěžejní destiance. NY, Moskva, Londýn...kolik hodin je v Antarktidě asi nebude moc lidí zajímat.
nexus
Profil
Inpocasi jen jsem jej proletel, ale libi se mi... a ucelnost... nechte plavat, je to internet.
TSD
Profil *
- uniká mi smysl Aktualizovat nahoře
- pata je celá nějak divoká
- na stránce cas-ve-svete/?kontinent=Europe je pod seznamem kontinentů (btw ten by taky zasloužil nějaký design) dost odbytý sezam měst, ve kterém je utopen text Zvolte město (poslední opera)
- časy na úvodní stránce (hlavní červený čas, 'do konce roku' a 'do vánoc') se na místě sekund dost rozcházejí, asi o 7s.
- no, teď se dívám, že rozdíl mezi 'do konce roku' a 'do vánoc' je jaksi podivný. Proč se ty časy liší v hh:mm:ss ? je tam něco, co mi uniká?
Inpocasi
Profil
TSD
- aktualizovat nahoře - význam je ten, že pokud stránka bude dlouho neaktivní s prohlížečem v liště je možné, že se čas rozběhne. Potom je nutné stránku aktualizovat.
- podívám se na to v Opeře
- konec roku je o půlnoci, Vánoce sem dal na začátek noci. Šlo mi o to, aby to nebylo jednotvárné. Asi to tedy změní na nějakou jinou význačnou událost (pokud tě nějaká napadá, která není v 00:00, můžeš navrhnout).
DJ Miky
Profil
Ty Flash hodiny by taky mohly natahovat přesný čas a ne ho brát z PC uživatele… Pak ukazují ty „digitální“ hodiny nahoře i ty analogové (Flash) jiný čas a působí to celkem divně…
Inpocasi
Profil
DJ Miky
Flash příliš neumím, ale pokusím se o to.
PPP
Profil *
Ale jo pěkný.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0