Autor Zpráva
MMartin
Profil *
Nevíte někdo, jak by se dala trvale zvýšit návštěvnost těchto stránek?
A ještě něco: Jakej na ně máte názor.
temistokles
Profil
mozno kvalitou. ale aky ma zmysel nutit ludi aby tam sli ked oni sami nechcu?!
Meldo
Profil
Predovsetkym kvalitnym obsahom. co som zbezne videl tak vpohode.
Roman
Profil
no mozna kdyby se tam daly ankety nake a nejake novinky o san andreas a este nejake screeny a hlavne hooodne downloadu
MMartin
Profil *
Roman: Anketa o SA tam byla do včerejška. A novinky a screeny, těch si myslím, že tam mám dost. A downloadů ještě moc není, protože SA na PC ještě nevyšlo.
Ikrk
Profil
Hmm, řekl bych, že dost častý problém bývá v nedostatečné reklamě... Lidi ani netuší, že nějaká taková stránka existuje a ani je nenapadne ji nějak hledat...(když SA vlastně ani ještě nevyšlo) Takže bych zkusil se spojit třeba s co nejvíc známýma, ať dají odkaz na svoje stránky...
Jinak se mi ty stránky celkem líbí. Až na ten měnící se kurzor!!!! To nesnáším :))
La_ToRaNTe
Profil
Musím říct, že stránky s frejmama už moc nevídám :)
Jinak informací je tam asi víc než dost.
SuE
Profil
když si dáš v seznam.cz najít gta san adreas, tak na tebe jukne hafo odkazů ale tvůj tam není - hodně lidí hledá přes seznam. Když to máš ve framech, tak se to nachází špatně.
Jestli nejsi ještě registrován v katalozích, tak se zaregistruj do centrum.cz , seznam.cz, a atlas.cz (aspoň),
podstrč odkaz na svoje stránky do jyxo.cz,
navštiv pár diskusí o gta - kdekoli, třeba na bonusweb.cz nebo hrej.cz nebo na jiných fan stránkách, a pohoď tam u nějaké odpovědi odkaz na svoje stránky - pozor, ať je to opravdu k věci a není to jen spam
Zaregistruj se do katalogu fan stránek na bonusweb.cz, zkus se přidat do toplist.cz do sekce hry ...
rOMIK
Profil
Proc mas na tech strankach tolik posuvniku??? vzdyt by se obesly bez jedineho. A taky neco udelej s rychlosti nacitani... Jinak hezky web, SuE ma pravdu...
Maugvi
Profil *
nesouvisející dotaz byl smazán moderátorem
cvaky
Profil *
cool navod na gta sa je na adrese
http://www.abcgames.cz/?p=navody_zobraz&ID=7938
haliř
Profil *
nevíte nahodou někdo jak dostat auta které jsem si stahl z oficialní stranky do hry
Dolis
Profil *
Nemáš tu kody na gta !
AMD
Profil
Dolis
Tak seš slepej... Hledej na stránce cheaty... hint: sekce Gameplay
BI6_H3RKA
Profil *
Čau lidi! Poraďte mi pls!! gde bych našel EDITOR na GTA SA?!?!
(Ať si možu postawit swoye mněsto, ne na auta bo něco takowýho!)
Dík!!!
BI6_H3RKA@centrum.cz
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0