Autor Zpráva
rushid
Profil
Prosim o konstruktivni kritiku komunitniho trhu prace Sellfish

http://www.sellfish.cz

Za kazdy nazor predem srdecne diky :)
TSD
Profil *
- uvítací stránka, hodně fuj
- spousta informací ledabyle poházených po ploše. Příklad: Co musím udělat? Vytvořte si zdarma uživatelský účet. -- to je pro toho kdo chce práci nebo ji nabízí?
- drobné chyby v textu a nelogičnosti. Příklad: jsem na stránce Uchazeč. Formulář je nadepsán Informace o uživateli a hned pod tím je Vyplňte, prosím, informace o uživateli.
- Font je moc sražený, teď si nevzpomenu na css vlastnost, která zařídí roztažení.
- na stránce Agent překlep se můžete dozvěďet
- nevím, design celý je na mě trochu moc Web2.0-style
LKdreamer
Profil
mne osobne sa to po designovej stránke paci, ale je to len subjektívny nazor
drasha
Profil
TSD
Ten web není zas tak o webdesignu, je to spíše o použitelnosti. Pochybuju, že člověku, který hledá/nabízí práci, bude záležet na designu stránky a ne na tom, co tam funguje. V těch dvou bodech souhlasím.
(- spousta informací ledabyle poházených po ploše. Příklad: Co musím udělat? Vytvořte si zdarma uživatelský účet. -- to je pro toho kdo chce práci nebo ji nabízí?
- drobné chyby v textu a nelogičnosti. Příklad: jsem na stránce Uchazeč. Formulář je nadepsán Informace o uživateli a hned pod tím je Vyplňte, prosím, informace o uživateli. )

...
rushid
v anketě bych nahradil odpověď upozornění přítele -> Doporučení od známého

jinak to vypada celkem nadejne
TSD
Profil *
drasha
Jasně, smyslem toho webu není jeho design. Mně to jen připomnělo desítky na první pohled skoro stejných webů postavených na několika málo skoro stejných free-templatech. Kdyby tam místo "Co je Sellfish?" bylo napsáno "Můj milý blogísku", tak bych to možná i přehlídl.

Prostě .. Web2.0, uniformita.
nexus
Profil
rushid nice. :)
TSD web 2 mam rad.
drasha
Profil
jeste jsem si vsimnul chybicky u prihlasovaciho formulare...
ty odkazy ("zaregistrujte" a "zapoměli jste heslo?"), prevratit efekt, tj. normalně podtržené a hover nepodtržený...
rushid
Profil
Damy a panove, vsem velky dik za pripominky. Ne se vsim souhlasim, ale kolik lidi tolik chuti :) Kazdopadne vsechny nazory budou zvazeny pri dalsim vyvoji sellfish.cz

Mimochodem, pokud uvazujete o zmene zamestnani, pripadne si chcete vydelat jeden mesicni plat za nalezeni mista pro nekoho jineho, vite kam se obratit :)

Hezky den vsem.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0