Autor Zpráva
Maruxs
Profil *
Zdravím, tak bych Vás rád požádal o konstruktivní kritiku, abych mohl doladit chybičky a další věci, kterých jsem si nevšimnul...
Adresa: http://stargate-atlantis.sff.cz/
vertigo4
Profil
Maruxs
tak ta lupa je nevýrazná a je celkem těžké pochopit že se políčko pro vyhledávání zobrazí
počítadlo dej pryč
Minnoc
Profil
v pravém sloupci zvětši písmo;)
imploder
Profil
jj vyhledávání je takhle těžké si všimnout
Co tady všichni máte proti počítadlům? Rozhodně bych ho neoddělával. Nechápu co vám na nich pořád vadí.
vertigo4
Profil
imploder
Nechápu co vám na nich pořád vadí.
Třeba to, že povětšinou vůbec nezapadají do designu stránek, jsou tam jako pěst na oko... hyzdí stránku a málokterého návštěvníka zajímá, kolik bylo na webu dnes lidí, kolik je online... atd. Pokud si člověk dělá takovou statistiku sám a nějak to zapadá do stránky, tak se to dá chápat, ale tohle je čirý amatérismus
imploder
Profil
vertigo4
Na téhle stránce to rozhodně pěst na oko není. Je zašité až dole v pravém sloupci, kde ničemu nepřekáží (jinak by tam nebylo nic), barevně odpovídá stránce a neruší. Není o nic horší než ikonky nad ním, které se navíc hýbou. Kolik lidí je na stránce sice vědět nemusím, ale zajímat jak je stránka kterou právě čtu navštěvovaná mě může.
vertigo4
Profil
imploder
prosímtě... celej ten box s názvem návštěvnost je zbytečnost zbytečná...

Kolik lidí je na stránce sice vědět nemusím, ale zajímat mě to může
pro to bych zvolil vlastní statistiku třeba pomocí databáze...
imploder
Profil
dá se zobrazovat jenom malá ikonka, jak to mám tady (od nv.cz): http://bprhad.wz.cz/awkwords
prvac
Profil *
Podle mě to počítadlo zas tak nevadí, ale pokud byjste sem nenapssali to s tou lupou, tok bych ani nevěděl, že tam něco takového je.
Maruxs
Profil *
vidím, že se tady strhla diskuse o počítadlech :) ale asi ho tam nechám...

jinak díky, zítra se na to podívám a zvýrazním to vyhledávání a zkusím, jak by vypadalo to větší písmo v pravém menu :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0