Autor Zpráva
Vargosz
Profil *
Musim přiznat, že jsem docela dlouho váhal, než jsem se definitivně rozhodl požádat vás o názor na www.sweb.cz/lora-hlup , přecjenom se jedná o můj první výtvor. Nicméně jen do mě ať vim kudy ne.
Boldrik
Profil
jen upozornim na par typickych zacatecnickych chyb
a, odkaz na email vypada desna - do stranky se nehodi a tak, zmen to klidne na textovy
b, nepouzivej animace kde nemusis. treba v tom nadpise se mi to fakt nelibi

dale - nerozumi tomu, proc jsou v menu dole uplne jine odkazy nez v menu na strane.
archvi vysledku nech videt porad, takhel to vypada fakt divne

ad
Jelikož jsem nebetyčný amatér, co se tvorby webových stránek týká, prosím nekritizujte ani obsah ani přehlednost těchto stránek.

tak ja toho uz necham
Mistr
Profil
Malý pravopisný šťouch:

Na úvodní stránce v levém sloupečku máš text "Najeď myší nad odkaz chcešli se podívat na:". Správně by tam - alespoň podle mě - mělo být "Najeď myší nad odkaz chceš-li se podívat na:", tedy změněné slovíčko "chcešli" na "chceš-li".
Charlie
Profil
O pravopise nebudu mluvit, našlo by se tam toho víc.

~ Logo by mělo být vidět pořád, a to nahoře
~ Ve firefoxu je menu až za obsahem dole, asi si to dělal v Internet Exploreru
~ Barvy bijící do očí, špatně zvolené - tohle nikdo nepřečte
~ Pokud jsi opravdu začátečník, tak se honem rychle nauč XHTML
Vargosz
Profil
Díky za připomínky, opravdu jsem to dělal v IE a ve firefoxu jsem to v životě neviděl (je to trochu složitější, doma comp nemám a v práci, kde jsem to dělal nesmím instalovat žádný software ) . S pravopisem mám problémy odjakživa, takže to jednoznačně uznávám a kouknu na to.
No a co se týká toho XHTML, to se chci naučit, ale napřed bych se rád naučil CCS s čímž mám furt víc než dost problémů.
Každopádně díky.
rOMIK
Profil
Ve firefoxu se mi zobrazuje levy sloupecek s odkazy az pod textovou oblasti => spatne pozicovani... Zbytek uz tady byl recen.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0