Autor Zpráva
Jayson
Profil
Ahoj,
jelikož jsem design nedělal po necelém roce, tak si nechám zhodnotit znovuzrození mého zašlého talentu :) a té prosím o radu co s místem v pravo od obsahu?

http://a-t-l-d.wz.cz/

— Moderátor (M): Vlákno přejmenováno podle přání zadavatele. —
Nox
Profil
Líbí se mi to, hlavička i barevně...písmo v obsahové části je asi moc malé, možná bych velmi lehce zvýšil kontrast na zkoušku
Vpravo by mohli být třeba členové?
Jayson
Profil
Zásadní chyba, jak jsem si té velikosti nemohl všimnout.
Jinak, k těm členům, je to sice dobrý a užitečný nápad, ALE, prohlížet si stránky a přitom celou dobu koukat na seznam členů (popř. informace) mi nepřipadá moc dobré.

Ale rozhodně děkuji.
LKdreamer
Profil
Vyzera to v poho, ale to pismo v clankoch rozhodne zvacsi !!! aspon 2x ! toto je skutocne extrem, mozno to vyzera "cool" ale aj keby to bol ktovie ako putavy clanok, nemienim si na nom nicit oci (a niesom sam urcite..) stranka sa da sice zvacsit ale v mnohych pripadoch sa cela rozprTka a tak ci onak sa to neda citat .... takze to je moje odporucanie ...
Venca V
Profil
Jayson
souhlasím s LKdreamer ohledně velikosti písma. A ohledně pravého pruhu: musí tam nutně něco být? Nebyl by problém a) zmenšit hlavičku a přizpůsobit jí obsah bez pravého sloupce nebo b) roztáhnout hlavní blok až doprava. Ikonky klidně můžeš posunout do patičky. Tak to je tedy můj názor, co s tím místem:-)
Jayson
Profil
Přiznávám chybu, nevšiml jsem si velikosti písma, ale jednou to stačí napsat a to stačí.
Momentálně mam internet v hrozném stavu, takže upload novější verze možná ani nebude. (každou chvíly to spadne)

Když bych udělal to co navrhuje Venca:
a) Připadalo by mi moc suché, hlavička, menu, obsah, patička.
b) To samé, moc suché a obsahová část už je moc velká.

Napadla mě ještě jedna možnost, sice složitá, ale byl bych spokojen.
Udělal by se flash a byly by tam záložky, při najetí by se záložka otevřela a po odjetí by zase zajela. Záložky by byly se jménem při zajetém stavu :) . Ale bohužel, flash neuvládám a ani nemam potřebný software.

Prostě tam něco chci mít, ale co už nevim.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0