Autor Zpráva
Mirák
Profil *
Zdravím, zajímalo by mě co si myslí odbornící o Florbal-levně
Matty
Profil
Mirák
Hodně chaotické. Červený text je jako pěst na oko. V menu jednotlivé položky by mohly být dále od sebe.
Já opravdu nejsem "Přihlášen" :-).
+ Nevalidní
Kentaur
Profil
Průměrná stránka. Není to špatné ani dobré. Pár rad.

Neuškodil by hover.
Super nabídka je příšerná, opravit.
Boxy potřebují zvětšit padding.
Kod je příšerný. Používej víc css a méně tabulek.
Mirák
Profil *
:) já ten červený text taky nechtěl ale pod nátlakem majitele a pár dalších lidí sem to musel změnit ... a to nejsi přihlášen :D budu muset změnit ještě mě nenapadlo co tam mám místo toho dát :)
Matty
Profil
Mirák
Stačilo by napsat malé "p".
Mirák
Profil *
:) čeština mi nikdy moc nešla a stále nejde :)
Mirák
Profil *
Ale nevím co se vám na mé nabídce nelíbí :) je přehledná ... no kdyby ste byly tak hodnía ukázali mi jak vypadá přehledná nabídka a nechaotický web :) díky moc
Kentaur
Profil
Mirák
Já si myslím, že chaotický je kod, nikoliv web.
Nelíbí se mi, že nabídky (boxy) nemají padding jako celek. Položky jsou nalepené na kraj.
Prohlédni si validaci dokumentu. Některé chyby (zrovna třeba ta poslední) jsou způsobené nepozorností a je trapně snadné je opravit.
Mirák
Profil *
To ano hned to opravím :) pokusím se to opravit celé jenže někdy se me zdá že tyto chyby jsou zbytečné..
Mirák
Profil *
jenže těd tam mám <embed> kterej není validní ... koukal em jiná a ty zas řikaj další možnosti které fungují pouze v IE ....
orava))
Profil *
ked si otvorim dajaku ponuku (Florbalové čepele) tak nejde zavriet a predsa tam mas to Minusko!
Petricek
Profil *
Mirák
další připomínka: když vypnu obrázky, levé menu je rozhozené (ten text v něm)
Mirák
Profil *
nj kolik lidí v dnešní době vypíná obrázky?? teda já sem žádneho zatím nepotkal.. ani když měl modem :D
vertigo4
Profil
Mirák
no tak třeba ten s pomalejším připojením, než mu tam naběhnou ty obrázky...
oogi
Profil
Chybí hovery u odkazů a některé odkazy nejsou ani podtržené a tím pádem nerozeznatelné od okolního textu.
Vůbec se mi nelíbí logo.
Některé texty příliš malým písmem, vyjmenovaná klíčová dole v patičce působí dosti divně.
Kód dost předivovaný a navíc se zcela zbytečnými inline styly.
Tabulky v sekci jak vybrat hokejku by mohly být stejně široké.
Na sebe nalepené ikonky v pravém sloupci nevypadají nejlíp a navíc ikonka Torsola je v reálu o dost větší, což mi přijde jako zcela zbytečné nafukování datové velikostí stránky.
Nějak nechápu, proč jsou v url ta čísla - pokud tam musí být tak by mohla být řešena trochu lépe.
Oceňuji poměrně detailní fotky zboží, ale trochu mi vadí, že musím dostkrát kliknout, než se k originální velikosti fotek dostanu.

Celkově:
K dokonalosti to má daleko, ale pokud opravdu máte nejvýhodnější ceny, tak bych si tam něco i koupil, což je u obchodu asi nejdůležitější.
Mirák
Profil *
hover u odkazů mi byly nařízeny že nechtějí aby tam byly...
logo jsem také dostal už připravené protože již logo měli
kličová slova dole v patičce sem také dostal přikazem :D
kod - beru nevím ale co je špatné na tom si zestruktorovat web :)
tabulky v sekci jak vybrat hokejku předělám :)
ikona torsola .... asi ano
no ja sem měl vždy za to že nezáleží na tom jak ta hokejka vypadá ale hlavně co umí :)

Hodně děkuji za kritiku určitě se z toho poučím
quinux
Profil
Mirák
1) název ve výpisu produktů by měl být podtržen, protože je to odkaz
2) drobková navigace má začínat od úvodní strany webu nikoliv sekce
3) "Pro přidání hole do košíku se musíte nejprve přihlásit!" Proč?! Nakoupit musí jít i bez registrace - obchod jinak přichází o zákazníky
oogi
Profil
Mirák
no ja sem měl vždy za to že nezáleží na tom jak ta hokejka vypadá ale hlavně co umí :)
To je sice pravda, ale vzhledem k tomu, že při online objednávce si ji nebudu moci vyzkoušet, je fotka poměrně důležitá.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0