Autor Zpráva
dovca.net
Profil *
koukněte na projekt co s kámošem rozjíždíme http://www.dovca.net zatím je vícemeně hotový ten hlavní rozcestník, Kuba a Egypt. na Tunisko se teprv chystáme..

mámte tam dost reklamy od Invie tak snad tato práce nebude zbytečná..
děkuji za Vaše názory.
TSD
Profil *
- rozcestník je taková nuda, že kdybych web otevřel při hledání dovolené, tak ho obratem zavřu a hotovo. Další stránky už vypadají líp.
- Egypt se v opeře rozpadá, mrkni na to
- máš asi trochu problém s vnímáním malých a velkých písmen. kuba a egypt vidím x-krát, naproti tomu Španělské období vlády má být s malým 'š'.
- i jinak jsou v textu chyby, příklad: Vítejte na stránkách věnované kubánské republice
- nadpis v hlavičce na kubánské stránce je moc kontrastní, skoro přebíjí menu, které je pod ním. btw.. "perla antil".. velké A
- ve stránce Hotely v opeře v rámečcích nesedí text
Inpocasi
Profil
Úvodní rozcestník není příliš pěkný, weby samotné jsou mnohem lepší. Vodorovné menu (na stránkách egypt...) by to chtělo nějak označit (např. Dovolená: ...). Chybí mi tam Více o počasí :-)
dovca.net
Profil *
fakt se vám ten rozcestnik tak moc nelibi? bude tam ještě velk formulář přes který pudje vyhledat a objednat dovolená.. ten rozcestnik mi přijde čisty, přehledny a barevne fotky v hlavničce myslim zaujmou tim že jsou barevné.. co by jste teda upravili v rozcestniku?
nexus
Profil
dovca.net na me timto fontem nepusobi duverohodne.
TSD
Profil *
dovca.net
ad rozcestník: hlavní chyba je asi to, že tam máš moc široký blok textu, který vyloženě huláká "nečti mě, ukroutíš si hlavu". Zkus to o třetinu zúžit.
drasha
Profil
když zmenšíš tu šířku toho textu a vedle něj dáš sloupec s informacemi, reklamou, anketou apod. bude to hezčí :)
(po stránce kódu se mi to nelíbí)
max
Profil *
Mě přijde ta stránka zajímavá, je jiná to je pravda, ale jiná neznamená horší, a jak psali kluci, teprvé se to rozjíždí, takže když se to všechno vyladí, opraví se chyby, tak to může být docela fajn. Taky mi příjde, že některé články jsou vtipně napsané, není to taková suchařina jak u některé konkurence. Čas ukáže..., jen tak dál.
souki
Profil
Jenom mě se zdá, že se to strašně dlouho načítá?
mucko
Profil
Myslim, ze by si to mal prerobit, mne sa to nepaci, mozno by to bolo ok, ale v menu pouzi mozno o 2 px vacsie pismena, a pohrat sa s farbami :D
dovca.net
Profil *


tak co pánové, bude to takhle lepší? má někdo nějaký další návrh?
dovca.net
Profil *
ještě prosim jaky font by jste doporučili na to dovca.net ? koukal sem na http://www.dafont.com/ ale zatim nic nevybral
TSD
Profil
Já bych jeden měl. Smaž se a dej sem místo obrázku link.
Vypadá to ale líp než předtím.
Měsíček
Profil
"Smaž se a dej sem místo obrázku link. "

A jak by to tak podle tebe měl(a) udělat? :)
dovca.net
Profil *
tak pánové, koukněte.. zase sme s kamošem trochu makli a upravili uvodni rozcestnik.. vaše názory?
Wojt@
Profil *
V tom rozcestíku by se hodilo velké začáteční písmeno u odkazů "přejít na web o této zemi"...
dovca.net
Profil *
A nějaké další podněty a rady pánové a dámy?
dovca.net
Profil *
Tak na www.dovca.net už je i nový font, je to lepší?
Inpocasi
Profil
Je to mnohem lepší. Ještě bych podtrhl odkazy. Pěkné.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0