« 1 2
Autor Zpráva
Notruck
Profil
Kdyby jsi místo urážek a povýšenosti pozorně četl odkaz, jak lze tento nedostatek obejít, rozhodně by ti to prospělo. Velice rád bych poznal ten tvůj "tvrdší metr". Jen do toho "moderátore" !!!!
Chamurappi
Profil
Reaguji na Notrucka:
Zasekl se ti vykřičník? Náš (nikoliv můj) tvrdší metr je tvrdší kritika. Jestli sis nevšiml, tak to je to, co tu dostáváš a co považuješ za nečekané rozladění našich zatvrdlých mozkových závitů. Kdybys byl úplný začátečník a látal amatérskou grafiku s tabulkovými layouty, dostal bys vynadáno méně, než když děláš amatérskou grafiku uvnitř Flashe a hájíš to jako ultramoderní umění.

Na to, abys mohl mít celý flashový web a sklidit uznání, potřebuješ víc talentu a umu, protože musíš vyvážit všechny nedostatky. Ty nedostatky často nějak řešitelné jsou, ale je s tím víc práce, a tu sis nedal, proto je přirozené, že se nám s amatérskou HTML stránkou pracuje lépe než s amatérským flashem.

Tvůj odkaz jsem pozorně četl. Odcituj mi pasáže, které mluví o „tomto“ nedostatku (ať už tím myslíš kterýkoliv z uvedených).
Lexter
Profil
Notruck
Bráško, ty se ani z jedné dvacetiny nemůžeš rovnat zdejším kritikům, co kdybys je raději poslouchal místo aby sis vyskakoval a stál za názory, které jsou zcela evidentně špatné?

Zápory prezentace zde už byly vyjmenovány, zkus s tím něco udělat. Zatím jak tak koukám umíš prd, tak se snaž, uč se, poslouchej a ono to časem možná půjde.
Měsíček
Profil
Notrucku, kvůli tobě se asi ještě začnu učit psychologii, protože ještě stále jsem nepochopil o co ti jde.
"Kdyby jsi místo urážek a povýšenosti pozorně četl odkaz, jak lze tento nedostatek obejít, rozhodně by ti to prospělo."

Jsem jediný kdo nezaregistroval urážku? Pokud jsem pozorně četl tak Chamurappi jen opakoval to co jsme tu řekli snad všichni.
shaggy
Profil
Notruck
trošku si nepochopil zmysel diskusie.
Keď odhliadneme od večného súboja flash vs. klasické html (použiteľnosť, prístupnosť, SEO atď.), tak zabúdaš na jednu vec.

Ak to človek nevie v HTML, urobí škaredú stránku. Ak to človek nevie vo flashi, urobí škaredú stránku + ju urobí neprístupnou.

Nevieš to. Tvoja stránka je škaredá a neprístupná, čo viac chceš počuť? Nie je tam nič, čo by stálo za pochvalu.
vertigo4
Profil
Notruck
Mě by jen zajímalo, proč si necháváš zde hodnotit tvé flashové výtvory, když naši kritiku nepřijmeš?
Notruck
Profil
No, pořád stejné žvásty. Jen jsem na chvíli zpozorněl, že bych zde objevil něco nového, tvrdého. Pes, který štěká, nekouše. Můžete pokračovat. Jenom bych si ještě dovolil podotknout, že ten kdo chce takto kritizovat, tak by měl nejprv něco ukázat. A fakt se dobře bavím. Někteří pro jistotu nenabízí vůbec nic, a ti co nabízí, je většinou ubohost.
Měsíček
Profil
Já se už začínám také bavit ;) PROČ NEODPOVÍDÁŠ NA OTÁZKY A JEN BUZERUJUŠ ZA TO CO JSI SÁM CHTĚL???



Omlouvám se ostatním , ale když píšu něco NoTruckovy tak klávesnice si nedá říct a vždy se zasekne CapsLock a otazník.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Notrucka:
Táhni.
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0