Autor Zpráva
Tomashek
Profil
Zdravím. Prosím o kritiku webu
http://www.warec3.ic.cz
Kamil V
Profil
nejednotnost fontů

zmatené ovládání

nekontrastní červená v nadpisech

meč v menu klame, že je kurzorem myši

tuctová grafika počítačové hry, nic nového

celkový dojem: moc nelíbí
machu
Profil
Warcraft je podle mě už dávno za style life. Jinak se mi líbí v menu ten měč :D to je super jinak bych to zhodnotil jako klasicky blogísss a myslím že se to bude dat číst
Miloš
Profil
Fakt? Kdybys nekecal.
Validátor w3.org hlásí Validation Output: 2 Errors
Český validátor hlásí 2 chyby a 238 varování

Krom toho vlakový design dávno nefrčí.
Javascriprové menu je hovadina.
Tomashek
Profil
aha :D ...jsem si nevšiml ...jsem upravoval smajly v novinkách xD
Miloš
Profil
Tomashek
I kdybys to validní měl, dávat tam tyhle ikonky považuju za pitomost.
Laikovi to nic neřekne, znalý si poklepe na čelo (řekne si, že jsi trouba).
To, že je kód validní totiž vypovídá pouze o tom, že je kód (možná) validní.
Vůbec nic to neříká o přístupnosti, přehlednosti a uživatelské přívětivosti.
I validní stránka může stát za vyliž kaspu.
A naopak je-li stránka přehledná a dobře se používá, vůbec to neznamená, že je (nebo že musí být) validní.
imploder
Profil
Mně se to líbí, i ten meč v menu. I vzhledem k tématu asi lepší než všelijaké graficky "moderní" stránky. Co bych vytkl:
- [http://www.warec3.ic.cz/frozen] - takhle nevypadá čitelný souvislý text. Uspořádej to do menšího počtu odstavců, ať se to dá číst.
- ikonky icq nefungují
- text je dost velký, neškodilo by ho zmenšit.
- hover se zvětšením textu na tlačítku Registrace se tam nehodí, i vzhledem k tomu, že tlačítko nad ním ho nemá
- na nich je taky vidět nejednotnost fontů, to by nemělo být
- design pomocí tabulek má své nevýhody, v dnešní době je lepší formátovat jen CSS (odpadnou i problémy s nejednotností, pokud dáš celé skupině prvků stejný styl a ten pak můžeš měnit centrálně)
Tomashek
Profil
ja nevím, ale ty icq ikonky fungujou..
a podle mě je text celkem dobrý..nesmíme přece zapomínat na naše špatně vidící spoluobčany ne ? =D
imploder
Profil
Tomashek
obarvujou se - to jo, není tam ale nikde vidět číslo
Tomashek
Profil
po najezdu mysi xD (title=cislo) =D
imploder
Profil
Tomashek
To je dost blbý. A v Opeře to nefunguje, tam je myslím potřeba alt. Ale je blbost to dělat takhle. Číslo je zdaleka nejpodstatnější informace a proto jednoznačně patří na stránku. Ne jen jako jakási vysvětlivka k přiblblým ikonkám.
imploder
Profil
prostě to napiš vedle nich, místa tam máš mraky
Wojt@
Profil *
Skusil si to někdo prohlídnout v opeře? v 9.5 mi to háže černý text na černém obrázku, což asi není dobře...
imploder
Profil
Skusil si to někdo prohlídnout v opeře? v 9.5 mi to háže černý text na černém obrázku, což asi není dobře...
Kde konkrétně? Já jsem si to v ničem jiném než v Opeře neprohlížel.
imploder
Profil
Jesli myslíš to číslo, tak to se mi (Opera 9.27) zobrazuje správně oranžově. Sice nechápu, proč je klikací, ale vidět je dobře.
imploder
Profil
a podle mě je text celkem dobrý..nesmíme přece zapomínat na naše špatně vidící spoluobčany ne ? =D
Kolik z našich opravdu špatně vidících spoluobčanů asi hraje Warcraft? Navíc si to můžou zvětšit jako na kterékoliv jiné stránce. Nemyslel jsem ani tak velikost, ale hlavně formátování. Myslím, jak je rozdělený do odstavců třeba tento "text": http://www.warec3.ic.cz/frozen
imploder
Profil
Taky je hrozný pravopis, na různých místech ti tam chybí háčky. Celkově jsou tvoje stránky dost vzdálené něčemu, co by se dalo pohodlně číst.
imploder
Profil
Nicméně chválím jezdící okýnko s informacemi u itemů, chtělo by to ale dodělat.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0