Autor Zpráva
Jozef Pollak
Profil *
Zdravim.
Web (nexus.webz.cz) som spojazdnil 21.4.2008.
Na webe nájdete informácie ohľadom Game makeru.
Som začiatočník v oblasti web stránok, preto by som vás rád požiadal o kritiku stránky.
Ďakujem.

— Moderátor (M): Doplnění klikacího odkazu do textu příspěvku. —
Adam Zábranský
Profil
Jozef Pollak
- odstraň pohyb z hlavičky
- v hlavičce by mělo být něco co by popisovalo web
- vypadá to jako šablona, ale nelíbí se mi to, skusil bych vybrat nějakou jinou
- neklikací hlavička

— Moderátor (M): Děkuji a chválím za správné vložení klikatelného odkazu na hodnocené stránky (totiž do samostatného příspěvku). —
Jozef Pollak
Profil *
- odstraň pohyb z hlavičky
- v hlavičce by mělo být něco co by popisovalo web
- vypadá to jako šablona, ale nelíbí se mi to, skusil bych vybrat nějakou jinou
- neklikací hlavička


odstran pohyb-myslis tym ye animacia by tam nemala byt?
ano zatial len rozmyslam nad tym co bude v hlavicke aby ta mbol nejaky ten popis webu alebo nieco:)
co si myslel tym "neklikaci hlavicka" ?

ale velmi pekne ti dakujem za tvoj cas
Jozef Pollak
Profil *
Ak vas mozem poprosit prispejte niecim vhodnym do sekcie ODKAZY.
Velmi pekne dakujem

http://www.nexus.webz.cz/form.php
Matty
Profil
Jozef Pollak
myslis tym ye animacia by tam nemala byt?
Neměla. Akorát to odpoutává pozornost od samotného obsahu webu.
"neklikaci hlavicka" ?
Když se klikne na hlavičku, mělo by se přesměrovat na úvodní stránku.
Měsíček
Profil
Reaguji na nezaregistrovaného uživatele Jozef Pollak:

Chápu, že se moc tvorbě stránkám nevěnuješ, ale proč tedy neuděláš něco jednoduchého a pěkného, takhle plácáš několik grafických prvků dohromady a je z toho zmatený grafický guláš.

► Vytvoř z hlavičky "klikací hlavičku" čili odkaz jak se na ni klikne kdekoli tak vždy přemístí na index, někteří lidé si na to zvykli (třeba i já) a je dobré na takové lidi myslet.
► Reklamu máš úplně dole a je moc přilepená na kraj zkus ji udělat trochu místo (zespodu).
► Copyright a © jsou ekvivalentí takže si vyber buď jedno nebo druhé.
All Rights Reserved ... stydíš se za slovenštinu??
► Odkazům v menu bych udělal trochu místo ze zhora jsou moc přilepené na horní okraj (v IE7).
► V boxu "Aktuálne" bych odlišil datum a text třeba datum něják zvýraznit atd ...
► Vykašli se na grafiku, zatím ti moc nejde a zkus udělat nějáký pěkný web bez grafiky, stačí si třeba jen pohrát s CSS a barvičkama.
► Jen tě upozorňuji, že tvá stránka není XHTML stránkou i když se v syntaxi XHTML psát snažíš, ale již dopředu ti říkám, že je to zbytečné a bylo by lepší kdyby jsi se vrátil k HTML.
► Strašně mnoho zbytečných <span>ů, <div>ů a tagů <br>, zkus to udělat jednodušeji a přitom stejně, strašně si tu práci potom ztěžuješ.
► Do patičky by jsi mohl dát svůj e-mail.
► Pro menu používej tag <menu>.

Toť ty nejzákladnější věci, které jsem našel,

Mnoho zdaru.
Jozef Pollak
Profil
Ďakujem Měsíček za tvoj čas:)

Tak ja idem spraviť nejaké úpravy ako píšeš, fakt si cenim tvoje rady.
Snáď to trocha zlepším.
DJ Miky
Profil
Když se mi nenačtou obrázky (což je na WZ celkem běžné), nebo si je vypnu, tak nevidím obsah ani hlavičku…
yFang
Profil
Jozef Pollak
Nevím, pod jakou licencí je ten Game Maker, ale neporušuješ tím, že ho tam dáváš ke stažení, nějakou licenci nebo tak něco?
Měsíček
Profil
yFangu nezačínej další flame "práva a licence" se řešit má, ale ne tady* a ty Jozefe jestli chceš předejít sporům zkus dát odkaz na stahování programu GM7 místo toho co máš na svém serveru (u webz) tak dej odkaz přímo na stránku výrobce a přímo i na link kde se může normálně právoplatně stáhnout.

* Jinak co myslíš, je to v souladu s licencí když takhle jednají několikatery stránky?
yFang
Profil
Měsíček
Myslím, že to s tím souvisí a nevím, proč by se to tedy mělo řešit někde jinde. Byla to jen otázka, neboť licenci programu Game Maker 7 neznám. Pokud to Jozef udělá podle tvého nápadu, bude to určitě nejlepší. ;-)
Jinak co myslíš, je to v souladu s licencí když takhle jednají několikatery stránky?
Jak jedná stahuj.cz je mi celkem jedno.
Jozef Pollak
Profil
Ano mate pravdu ten link odkazem na stranku vyrobcu GM. Inak GM7 lite je free verzia, nie som az taky blby:)
ale cenim si vase pripomienky velka vdaka
nexus
Profil
ehm...
nelibi
Jozef Pollak
Profil
nexus? :D tak to chapem

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0