Autor Zpráva
kajaman
Profil
Ahoj, prosím, ohodnoťte mi tento náhled: DiskuzePraha.cz
machu
Profil
jestli ti na to maji chodit mladí lidé z Prahy tak je to podprůměrne chtělo by to jasně zelenu barvu a něco k tomu a udělat uplně jiny styl. Vypada to spiše jako web pro nejaku galerku
kajaman
Profil
no, ono to není nějaké diskuzní fórum, spíš je to prezentace pro člověka, který zprostředkovává účast na diskuzních skupinách při výzkumu trhu. Ale asi je to opravdu příliš "tmavé"...
TSD
Profil
obraz v hlavičce (zaslouží si zvláštní rozbor)
- příliš tmavý, vyloženě depresivní
- příliš masivní rám
- jaksi rozmlžené okraje rámu
- jak se jmenuje ten efekt použitý pro (šedou!) oblohu, to už nevím, ale nevypadá to pěkně
- nadpis v hlavičce je moc velký a neladí ani s obrazem, ani sám se sebou (červená+bílá)

Nápad s přilepeným papírem se mi líbí, ale page curl (nebo jak se ta zatočená stránka jmenuje) je nerealistický kvůli pixlovatému okraji černé, další chybou je moiré ve špici toho "trychtýře"

- nadpis (Ahoj lidi) by to chtělo nějak odlišit od běžného textu


Nechci tě odradit, ale myslím, že ses nad tím dost natrápil a něco pěkného asi hned tak nenamaluješ. Znám to sám moc dobře, už se o design nesnažím, takže jen kritizuju výtvory jiných :)
kajaman
Profil
OK, tak se Vám to povedlo, mám depresi...
:)
vážně: díky za kritiku, předělám, časem...
kajaman
Profil
no, ještě tady mám jede starší návrh: klik zde :)
ninja
Profil
kajaman: doporucuji pouzit nejakou jiz hotovou sablonu, todle vypada jak z roku 1998. A i na tu dobu to je osklive.
kajaman
Profil
ninja
to prvni nebo to druhé?
ninja
Profil
kajaman prvni i druhe. Ale je to jen muj nazor.
machu
Profil
kajaman pro jaku společnost pracuje ten člověk AISA ??

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0