Autor Zpráva
perimaster
Profil *
Dobry vecer, chcel by som vas poprosit o vasu kritiku a nazor na moju stranku www.dvf.wz.cz
Napiste mi prosim co a ako vylepsit.Dakujem
Jozef Pollak
Profil
skus upravit text aby na konci riadku neostalo jedno pismeno ako napr. "a,o,v,z,s" ale aby bolo v dalsom.vies co myslim:)
inak nemam ziadne vyhrady:)
kletely
Profil
perimaster

1) klikacie logo
2) Validátor 387 chýb http://validator.w3.org/check?uri=http://www.dvf.wz.cz/index.html
3) obsah stránky obohať o padding
4) okrúhle rohy sú pekná vec ale treba im spraviť aj pekný obrázok poz.: http://www.xyzxyz.wz.cz/data/rohy.jpg
kletely
Profil
A také malé detali že keď na stránke vypnem obrázky tak stránka sa nedá čítať.
perimaster
Profil *
preco sa neda nacitat?
Jozef Pollak
Profil
tak nevypinaj obrazky:D vsetko je tak ako ma byt:D
perimaster
Profil *
a mozte ohodnotit aj obsah :D
kletely
Profil
perimaster
stránka sa náčíta ale obsah ako text je nečitateľný
perimaster
Profil *
kletely
no akoze neviem preco ale ked si na HDD oddelim index od css a obrazkov cize ked sa mi nacita cisty idex tak text normalne vidim
drasha
Profil
není to náhodou free šablona? Podle poznámek ve zdrojáku
<!-- This is the footer text. Change it to whatever you want. -->

<!-- These are the main menu links. -->

<!-- Change the # symbol to the address each link should go to, and change the text to fit what you need. -->

a podle toho, že některé názvy tříd jsou anglicky a některé slovensky
#bodyContainer {....}
#dobry_kameraman {....}

- samozřejmě je to můj názor :) Takže by si měl uvést na pravou míru jak to je. Příjde mi divné, že vkládáš anglické komentáře, v css píšeš něco anglicky a něco slovensky. Takže bych to chtěl objasnit?
Díky

btw: Jelikož mám dnes svátek, nechci být krutý :D
perimaster
Profil *
jasne je to robene podla jednej sablony, na ktorej som sa ucil robit a tieto poznamky som nevymazal......ved naco......co ked niekto bude robit stranku podla mna?
Měsíček
Profil
"co ked niekto bude robit stranku podla mna?"

To si piš, že nebude :)
perimaster
Profil *
to nieje podstatne :D
drasha
Profil
Každý se učí, ale měl bys tam dát pravého autora :) alespon meta tag ...
<meta name="author" content="kontakt na autora " />
hodně lidí dělá šablony kvůli reklamě .. :D
Nox
Profil
- Graficky je ti bída, jediný co celkem jde je obrázek v hlavičce, ale jsem si naprosto jistý, že to není tvoje práce
- Když od někoho přejímáš dílo, je slušnost ho minimálně uvést v kódu, imho i na stránkách
- Celé je to nekonzistentní, každá část má svůj styl
- Málo jsou oddělené jednotlivé části (padding)

- Kód bída bohužel taktéž - blokové prvky v řádkových (<a><div></div></a>), inline styly (style="" místo id a class), samé <br>, <HR> velkými písmeny
perimaster
Profil *
no nieje to od nikoho skopirovane.......cize autor neviem aky je pretoze stranka vizerala na zaciatku uplne inak a bola oznacena ako exemple........cize bol to len priklad na ktorom sa maju ludia ucit...........mam to este v kompe ak by niekto chcel
Obrazok v hlavicke bude zmeneny len som sa k tomu este poriadne nedostal pretoze idu skusky a niet casu
Nox
Profil
perimaster
Obrazok v hlavicke bude zmeneny len som sa k tomu este poriadne nedostal pretoze idu skusky a niet casu
A proč si to třeba v úvodu nezmínil? To zde mají všichni zkoumat, co si z toho vlastně vytvořil?

no nieje to od nikoho skopir...kto chcel
Ok, beru...ale mohlo to být třeba řečený na začátku, nebo tak něco, co myslíš?
perimaster
Profil *
sorry..... do toho obrazku som pridal len ten napis

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0