Autor Zpráva
bassman23
Profil
www.zavolantem.cz
Zhodnotťte prosím logo, uspořádání homepage a prvků stránky. Jde o upravené téma Drupalu Minelli.
Adam Zábranský
Profil
bassman23
mě se to líbí, hlavička pěkná, připadá mi to docela přehledné, možná bych místo odkazu Domů v drobečkové navigaci dal ZaVolantem.cz
Měsíček
Profil
Logo takové nemastné neslané :(
Vladosik
Profil
bassman23
Zhodnotťte prosím logo
Mě se moc líbí, mám rád jednoduché a elegantní věci.

uspořádání homepage a prvků stránky
U mě v pořádku.
shaggy
Profil
logo - páči sa mi
stránka - tiež je fajn

Príjemná, viem kde čo nájdem, nič viac nepotrebujem.
drasha
Profil
Je to hezký, ale upravil bych tam jeden detail.
Tam jak máš "Testy do autoškoly","Dopravní info" , tak jak je ten "zobáček" co je nad tím, bych udělal tou barvou, co je napozadí. Jinak se mi to líbí, barevně sladěný, dobrý ;)
imploder
Profil
Logo mi připadá trochu moc velké. Stránky jako takové se mi líbí.
bassman23
Profil
Všem díky za odpovědi.

Adam Zábranský:
To mě nenapadlo, možná to změním.

drasha:
Ten "zobáček" bude v budoucnu asi tou tmavě modrou barvou z loga. Ještě tam přibyde několik sekcí.
Lexter
Profil
Hned jak jsem tam vlezl, bylo mi jasné, že je to drupal. Ten design si mohl změnit trochu víc. A kde je odkaz na něj?
Venca V
Profil
Lexter -
a mě se to líbí, takové avantgardní:-) ukázka:
;$›)‘âZDU©ŐóŚđĚôŚĹC±‘™=}ŻCÓć:2^„Ăhc4ŢËL<"2r‘XH@męV�‘ľ<ßľ·şűö×÷ž íî˙őů}ÖŤ=—=˙ţîㇻĚ0«Ő–w«Ő{ű÷Ř_ě?yĚę•Ű‹CiĹŐęý§ĆW×3şqlU«Ż^˝ŞĽZ®¨°SÝ Q}ŤŐ1göhF”­bǶŃüęÚ6UôÚsýhgN őÍÍMťŃŔD[.÷;;†¬xjbĺŰ]Ámz‚gOÄśůÜ;F*BŮî›iÝ`–ňcáÇ;Fíţr˙űÇŹ­GŽ/Ĺć#Ëí9?ż ô×ęëË/ůă§ţ~}5^Ťú?˙Ľ±˛c°j^j,cW4¸<ő‡ď´‚űśý/ö#©€–Xxk°]Ő©Ę„`ŁLńs"ÓcW Ó`î÷Q˘(Żă*6ňłş<ŚDĽ“ÄmskżFEAa_›&»cŰ2–Ęç.{xżú�ôYK¶Ąő]Á˘®1»ő
Lexter
Profil
Venca V
Co tou hatmatilkou chtěl pán říct?
http://www.opensourcecms.com/cms/drupal/
Venca V
Profil
Lexter
že spousta této černé hatmatilky na bílém pozadí bylo jediné, co jsem na webu viděl:-)
bassman23
Profil
Venca V
To musel být nějaký problém - načetla se asi jenom část nějakého obrázku, nebo nevím...

Lexter
Myslíš odkaz na Drupal? Nemusí tam být.
Lexter
Profil
bassman23
Tak když nemusí, tak nemusí, já se jen zeptal :). V tom případě mě jen zaráží minimálně upravený template. Takže rs není tvůj, vzhled jen částečně, co chceš hodnotit?
bassman23
Profil
Lexter
To, co jsem psal v prvním příspěvku.
Shadowwolf
Profil
pro mě je to logo moc velké ... prostě jen obrovský, lehce dokreslený text!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0