Autor Zpráva
simmi
Profil
opět se hlásím a prosím o zhodnocenísimmimedia.wz.cz.
LKdreamer
Profil
absolutne neprehladne, to textove menu mi najprv pripadalo ako textova "google reklama" kompletne to prerob, toto odloz do suflika
Adam Zábranský
Profil
simmi
- o ničem, modré pozadí a na něm pár bublinek
- 2 menu pod sebou, navíc novinky mi vzhledově také připomínají menu
- nelíbí se mi to
nexus
Profil
simmi
bylo by to dobry, kdyby to bylo lepší :)
yFang
Profil
simmi
→ Zarovnal bych to na střed i ve FF.
→ Vyskakuje ti TopList doleva.
→ Menu se mi nelíbí.
simmi a bimbass company vás vítají na webu... - Nezdá se mi, že je to vhodný název webu. A když už, tak by to chtělo nějak graficky zlepšit.
instra, návod na domácí nahrávací studio, hudební projekty - U tohohle bych nedělal čárku v odkazu.
→ V HTML jsou nějaké chyby - id musí být unikátní v celé stránce, v HTML se nepoužívá NET zápis - ne <br />, ale <br>.
Měsíček
Profil
Pryč s tímhle <meta name="robots" content="index, follow" >.
simmi
Profil
Adam Zábranký
2 menu??

co zde najdete? instra bla bla... je abych ihned od začátku upozornil na co jsou stránky zaměřeny a seo

že se to někomu nelíbí tak nelíbí každej májinej vkus

nexus

jak lepší??

yFang
o zarovnání se snažím delší dobu ale pokaždé se mito v jiném prohlížečí zobrazí jinak...

simmi a bimbass company vás vítají na webu... odpověď seoinstra, návod na domácí nahrávací studio, hudební projekty - U tohohle bych nedělal čárku v odkazu. ok beru

id musí být unikátní v celé stránce, v HTML takže menu_odkaz1, menu_odkaz2, menu_odkaz3, atd???

Měsíček

Pryč s tímhle <meta name="robots" content="index, follow" >. proč???
Měsíček
Profil
"Pryč s tímhle <meta name="robots" content="index, follow" >. proč???"

Protože pokud vyhledávači něco nezakazuješ (např.: noindex, noarchive atd ..) tak je to zbytečné, protože takhle to mají nastaveno defaultně, takže tímto nic nezískáš jen ztrácíš místo v kódu.
simmi
Profil
Měsíček
to vadí???

SIMMI
a těm co stránky nelíbí napište odkaz na nějakou stránku která se vám líbí...

díky Simmi...
Měsíček
Profil
"a těm co stránky nelíbí napište odkaz na nějakou stránku která se vám líbí... "

Mě se líbí třeba dero.name nebo i tato diskuse :)

"to vadí??? "

ano, pak máš kvůli takovým zbytečným věcem nejasno a zbytečně delší kód.
simmi
Profil
Měsíček

to dero.name je pěkné něco takového by se mi líbilo tak jsem se rozhodl že teba zpracuji simmi web betaverze 08 nikdy jsem to tiž nedošel k oplnému dokončení webu ale jestli se tenhle povede tak bych u něj zůstal.

A ještě jestli by jsi mi mohl poradit ja na doctype pro styl kodu ve kterém píšu stránky a to by mělo být xhtml (každý tag uzavřený ne??)

diky simmi
Měsíček
Profil
"A ještě jestli by jsi mi mohl poradit ja na doctype pro styl kodu ve kterém píšu stránky a to by mělo být xhtml (každý tag uzavřený ne??) "

Ne. Doctyp nerozhoduje o tom jestli stránka je XHTML nebo HTML, rozhoduje o tom MIME-typ, ale tím se nezatěžuj, protože je to zbytečné, ale ve zkratce pokud píšeš s defaultním MIME-typem pro příponu .html (text/html) tak můžeš psát např.: <br> i když máš DOCTYP, který ukazuje na DTD XHTML, ale pokud by jsi pomocí třeba PHP ten MIME typ změnil na application/xhtml+xml tak by jsi už to <br /> psát musel, jinak by ti to prohlížeč nezobrazil => piš v HTML, XHTML ti nic nového nepřináší. DOCTYPE rozhoduje o režimu vykreslování (quirk/standart) a možná má i význam pro validátor toť vše.
yFang
Profil
simmi
takže menu_odkaz1, menu_odkaz2, menu_odkaz3, atd???
Nebo místo id použij class. V CSS dáš místo # před název . (tečku). Class může být na stránce kolikrát chceš.

simmi a bimbass company vás vítají na webu... odpověď seo
Můžeš být konkrétnější? Proč tam kvůli seo musí být vás vítají na webu? To se mi zdá nesmyslné mít pak na všech stránkách, že nás tam vítáte.
simmi
Profil
měsíček
Díky.

yFang
máš pravdu stačí tam Simmi a bimbass...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0