Autor Zpráva
rushid
Prosim o konstruktivni kritiku a pripominky prezentace grafickeho a produkcniho studia ART living

http://www.artliving.cz/

Predem diky za vsechny vase nazory
drasha
Ten šedý hover v menu(to vlevo) se mi nelíbí - misto toho bych to jen podtrhnul. Pak u toho menu, co je vodorovně, tam by to chtělo u hoveru změnit barvu nebo velikost podtrhnutí. Ten kontakt, bych přesunul na poslední místo (zleva).

Jinak se mi to líbí :) Určitě tam najdu ještě pár chybek, ale to až odpoledne..
Jméno
rushid
Nejsem moc dobrej na češtinu, ale nevypadá to líp:
Nekončíme, dokud není práce hotova. ?
nexus
rushid desihn je příliš starý.
Ted už je jiná doba a grafické studio by na ni mělo reagovat jako první.
Miloš
Milion rúzně „zvýrazněných odkazů“ – abych zjistil, na co vlastně můžu/nemůžu, kliknout, musel bych jezdyz myší křížem krážem. Tohle mám jako návštěvník velice nerad. Vřele doporučuju věechny odkazy (snad jedině s výjimkou menu) podtrhat. Nevypadá to sice asi tak hezky, ale je to nesrovnatelně použitelnější.

Animovaná reklama – být častějším návštěvníkem takového webu, bez milosti ji zablokuju. Ruší, odvádí pozornost, vadí mi; velmi vadí.

Postrádám hover v horním (vodorovném) menu.

Taktéž postrádám klikací hlavičku.
LKdreamer
http://www.artliving.cz/uploads/2007/10/hovno.jpg

heh, noo, zaujimave
imploder
rushid desihn je příliš starý.
Ted už je jiná doba a grafické studio by na ni mělo reagovat jako první.

Na co konkrétně tím narážíš? Moc nechápu, co je na tom zastaralé, tabulkou to rozhodně dělané nemají.

Odkazy vážně nevypadají na první pohled jako odkazy a měly by se líp odlišit. Šedý nadpis ("prázdninová sleva") je klikatelný, zatímco jiný šedý text "tisk knih za zcela bezkonkurenční ceny" není. V rámečku vpravo nahoře je to pro změnu naopak. Odkazy by se měly podtrhat (to by ale možná nevypadalo dobře) nebo aspoň výrazněji barevně odlišit od ostatního textu.
Shadowwolf
jen tak zběžným pohledem ... je to hezká práce! Sami určitě najdete co by šlo zlepšit, ale to už je otázka dalšího vývoje. Každopádně to určitě neudělá ostudu:-)))
imploder
....praxí neznecuceného...
co to proboha je?
Nox
1) Souhlasím, graficky by to určitě dnes mělo být lepší (imploder tady nejde o kód, ale design)
2) "Pokud bych měl naši společnost charakterizovat jednou větou, pak jsme"
...proč jsou pod tím teda věty dvě?:)
3) Nedobré odlišení elementů - přiliš velký line-height v porovnání s kvantitou a mírou paddingů (platí v podstatě pro celý web)
4) Ten obrázek rozhodně na seriózní web nepatří, pokus o lidský přístup k zákazníkům chápu, ale toto je už moc
5) Ve většině hlaviček je písmo ne úplně dobře kontrastní
6) Ikona Navrcholu je zarovnána k horní hraně patičky (Opera 9.27)
7) Chybí hover v horním menu, šedý hover vlevo je skutečně dost škaredý
8) ... no dívám se, že je to celé takové přiliš žoviální, na koho se web tedy zaměřuje? ("… asi nemáme šanci, protože " atp.)
9) <ul> => <menu>
10) <hr /><br /><div c... k čemu <br> ? (ajo, ono to vlastně není webový studio...no ale nevadí...)
11) Inline styly?
12) Dost redundantních prvků...proč je ta jednoduchá patička dělaná ze tří zanořených prvků nebo kolika...?
vertigo4
rushid
Mapa webu má být přehledná a slouží mimo jiné k tomu, aby člověk, který se nezorientuje v klasickém menu, měl možnost se zorientovat na webu pomocí právě mapy webu... ale ten váš nestrukturovaný pás odkazů z vrchu dolů je nepřehledný a nevhodný

souhlasím s ostatními názory: pokud bych hledal reklamní a produkční studio, tak tímto webem mě máte nalákat na své služby?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: