Autor Zpráva
breeta
Profil *
Zdar všem, dovoluji si tady dát též ukázku mé práce http://www.morava-vino.cz
Nadan
Profil
breeta
Je to mooc hezké, ale ten panák dřevěný, ten má jezdit? Bylo to chtěné? Ono to trošku klame...
kletely
Profil
breeta
Validátor nemáš čistí. Inak je to vcelko pekné.
breeta
Profil *
jo ten svatý pán se má divat co čteš :-)
Adam Zábranský
Profil
breeta
a asi bys jí chtěl ohodnotit, že?
- moc se mi nelíbí hlavička, udělal bych jí jinak (víno bych tam spíše dal nějak namalované)
- moc malá hlavička
- teď jsem si všimnul že hlavička se pořád mění... proč? nechal bych jí stálou
- odkazy bych podtrhnul
- nepřijde mi zrovna dobré, že si můžu zadat jakou chci adresu (např. www.morava-vino.cz/?petr-novak-je-blazen) a vždycky se mi načte úvodní stránku - skus to třeba vždycky přesměrovat
Adam Zábranský
Profil
ten svatý pán se má divat co čteš :-)
no myslím že každý čte nějak jinak, jeden si to sroluje aby četl nahoře a druhý chce číst dole, takže ten úkol to myslím nesplňuje ;)
Miloš
Profil
Ten fixovaný paňár na dvojkolce je zoufalost. Zabte ho někdo za mě! Nefixovat, je to šílené!

V IE 6 (stále ještě 30 % návštěvníků)
— je to rozpadlé.
— nejde zvětšovat text.


Sémantika, sémantika a ještě jednou sémantika! http://semantika.havrlant.net/
Text nepatří do <div>u, nýbrž <p>do odstavce!</p>
<ul> nemá v odstavci co dělat.
nexus
Profil
breeta
jsem z Moravy, ale tahle stranka se mi opravdu opravdu nelibi.
Uz jen ta postava nalevo s tim zvyženým nosem, už to je extrém.
Ten obrazek tech vinohradu, vypada to ze je to jen prace, prace a zase práce.
Místo něj bych dal bavicí se lidi u vína, dál bych vyměnil tu zvláštní oranzovo-zlutou za bud rudou, nebo svetlou, tak to bude vic rokespondovat s tematem.
Koncept je jinak dobrej, ale barvy sjou nehodici se.
Web na tema Morava a vino by sel zpracovat mnohem lip.
Promin
breeta
Profil *
nexus


Uz jen ta postava nalevo s tim zvyženým nosem, už to je extrém.

je to svaty urban ochránce vinařů a stím fotem s lidma u vína máš pravdu bohužel jsem pořádnou fotku zatím nesehnal ale dodám.



Miloš - Nefixovat, je to šílené!

a když je něco šíléné tak je to špatné? zrovna ty si tyhle stránky budeš pamatovat :-)
Lexter
Profil
Musím říct, že ten fixní pajdulák mi taky docela vadí.
Shadowwolf
Profil
Na to, že je to sv. Urban tak tam trochu stojí jak sv. Ján za dědinou ... máš pravdu, jediné co si budu pamatovat je tohle
sexzoznamka
Profil *
priklanam sa k ostatným ten panak je strasne rusivy
imploder
Profil
Můžu se zeptat, proč jsem byl zase cenzurován? Jen jsem se slušně vyjádřil, že ten panák mi vadí a podivil se nad tím, že v IE je jiný obrázek než v Opeře. Neškodilo by, kdybych se o tom aspoň dozvěděl a věděl za co to je.
Miloš
Profil
breeta
a když je něco šíléné tak je to špatné? zrovna ty si tyhle stránky budeš pamatovat :-)
Ale to ještě neznamená, že se na takové stránky budu rád vracet.
Slovo šílené dávám v tomto případě do souvislosti s výrazy jako do očí bijící, upoutávající zbytečnou pozornost, rušivé. A to na webu není nic dobrého.
imploder
Profil
mohl by být ten panák interaktivní, když na něj najedeš ukázala by se možnost Animovat! a předvedl by nějaký pěkný kousek nebo by dával rady (např. které víno je nejlepší) jako u známého pomocníka v M$ Office

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0