Autor Zpráva
Dexter_1
Profil *
Dobrý den,
prosím o kritiku tohoto webu.
Hlavně se mi jedná o použitelnost a přístupnost.
Grafiky je tam minimum, byl to záměr.

http://behame.cz/
orava
http://behame.cz

design sa mi celkovo paci az na hlavicku
a tu zelenu sipku dolu som nepochopil
paci sa mi hodnotenie clankov bez refreshu
a tie hodinky v lavo nic moc teda

Nauc sa davat odkazy staci to len tak skopirovat a ono sa to zmeni samo na odkaz
kletely
Dexter_1

1) nevalidne
2) keď vipnem obrázky hlavička je nečitatelá
3) v pätičke sa tam tá šípka moc nehodí
imploder
Přísný zákaz kopírování textů.
A obrázky se kopírovat můžou? Ta šipka vpravo dole se mi docela líbí...
Dexter_1
Profil *
imploder
Asi máš pravdu, měl bych napsat nějaké rozšíření, ale většina obrázků je volně šířitelná. V budoucnu se rozhodnu pro nějaké řešení.
imploder
imploder
Asi máš pravdu, měl bych napsat nějaké rozšíření, ale většina obrázků je volně šířitelná. V budoucnu se rozhodnu pro nějaké řešení.

Neříkám, že je možnost kopírování obrázků na škodu nebo že mi to vadí. Klidně ať je to volně šiřitelné, já si tu šipku s radostí zkopíruju.
nexus
Dexter_1
graficky se mi to nelibi :(
Dexter_1
Profil *
nexus
Mohl bys to, prosím, blíže specifikovat? Jak jsem již psal, byl kladen důraz na přehlednost.
Nox
imploder
já si tu šipku s radostí zkopíruju.
To ovšem nemůžeš, nemusí tam mít napsaný vůbec nic a stejně na to bude mít autor autorský práva, takže to bez jeho souhlasu nebudeš moct použít

Ovšem je nebylo by špatné to zdůraznit, třeba i u článku někde viditelněji a důrazněji, je tu mikroskopická šance, že by to mohlo někoho odradit (ale zas ne příliš nápadně, aby to nepůsobilo špatně a výrazněji než cokoliv jinýho)
Dexter_1
Profil *
Můžu poprosit ještě ostatní o hodnocení? Zajímá mě váš celkový dojem, jestli se dobře orientujete nebo ne. Dále uvítám jakékoliv připomínky a návrhy na vylepšení, třeba i po grafické stránce.
Mistr
Dexter_1
(1) Musí být vpravo položky Poslední příspěvky či Poslední komentáře atd. označeny tak výrazně vizuálně podobně jako odkazy pod těmito položkami? Dochází k matení, zda se o odkaz jedná či nikoliv.
(2) Titulky u jednotlivých položek v části Rubriky bych upravil do podoby například Zobrazit všechny příspěvky zařazené do rubriky Boty. Místo slova rubriky lze užít třeba sekce/části/oddílu/skupiny apod.
Inpocasi
Pokud najedu trochu ve spodní části na odkaz, tak začne rychle blikat (v menu).
Hlavička je příliš prázdná (samá modrá barva).
V menu mi chybí položka úvod.
Dexter_1
Profil *
Mistr
(1) Pokusím se s tím něco udělat.
(2) Opraveno.

Inpocasi
To blikání jsem taky zaregistroval, ale nevím jak to odstranit.
Menu se ještě bude rozšiřovat na více položek, takže tam později odkaz na úvod přidám.
Dexter_1
Profil *
Inpocasi
Už jsem to opravil, takže to nebliká.

Ještě nějaké návrhy nebo připomínky?
Dexter_1
Profil *
Dobrý den,
považoval jsem za zbytečné zakládat nové téma, proto pokračuji v tom starém.
Na webu jsem udělal malé změny. Myslím, že by se měla změnit hlavička, ale jak to mám změnit/vylepšit nevím. Proto vás prosím o další kritiku, co se vám tam nelíbí nebo co tam vadí a já bych se to pokusil vylepšit. Děkuji.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: