Autor Zpráva
anker
Profil
Ohodnoťte prosím stránku Film.PlayAll.cz
amon
Profil
pekný design, validné, celkom dobrý kód.

písmo v hlavnom menu doporučujem zväčšiť. nadpisy v side baroch by som nepodtrhával tou bielov ciarou, posobi to rusivo. modrý hover efekt v menu nieje najlepsie riesenie, vic by tam paslo biele podsvietenie. inak dobré
Měsíček
Profil
No o tom pěkném designu bych pomlčel .. působí to na mě jako chaos, každá část odpoutává od druhé což není dobře.
vertigo4
Profil
anker
absolutně nepřehledné...
Lexter
Profil
Já se v tom orientuji velice lehce a grafika mi nepřijde zas tak hrozná. Každopádně dávám do záložek.
Nox
Profil
Design se mi taky moc nelíbí, na dnešní dobu už by to mělo mít vyšší úroveň, navíc je všechno velmi nahuštěné (málo paddingu)

1) <li class="leaf"> třída zbytečná
2) proč je title jenom u Recenzí a zbytku menu (všech defakto asi) není?
3) dost nevýrazné menu
4) <meta name="robots" content="all,follow" /><meta name="googlebot" content="snippet,archive" /> nejsou to výchozí hodnoty? meta keywords je skoro zbytečný; jako první uváděj meta charset
5) <ul> => <menu>
6) je tam opravdu dost tagů, možná by to šlo nějak ztenčit
7) chválím poměrně smysluplné názvy tříd (ikdyž občas hodně dlouhé, asi by se mi to psát nechtělo;) )
imploder
Profil
1) <li class="leaf"> třída zbytečná
Ona by nebyla zbytečná kdybys ouška nestyloval jako položky menu ale stylem pro .leaf. Pak bys je mohl používat i mimo menu.

Anketa se v Opeře 9.27 zobrazuje takto:


U hodnocení pod článkem by mělo být jasně uvedeno jestli se hodnotí film nebo recenze.
Nox
Profil
imploder
Nevím jak to bylo pochopeno, ale myslel jsem to tak, že to jde stylovat #menu li místo .leaf

anker
Sekce Posily by mohla být přehlednější, co třeba užít seznam?
imploder
Profil
Nevím jak to bylo pochopeno, ale myslel jsem to tak, že to jde stylovat #menu li místo .leaf
To jsem pochopil. Mně šlo o to, že zvláštní třída pro ouško (.leaf) má smysl pokud chce používat ouška i jinde než v menu.
Nox
Profil
imploder
Aha, sry, to je pravda
Inpocasi
Profil
Ty přechody od bílé k červené působí nehezky, jsou příliš ostré - chtělo by to něco jiného než jen rovný přechod.

Hlavní menu je nehezké. Chtělo by to upravit barvy, okraje, hover efekty, menu, hlavičku a bude to pěkné.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0