Autor Zpráva
Inpocasi
Profil
Jak se Vám líbí tento design IN-design (název je nesmyslný, bude jiný)? Má smysl to realizovat?

Dík za názory.
Gekon
Profil
Takhle se to podle mě nedělá. Ta žlutá sponka vpravo nahoře to zabila.
Railbot
Profil
Ta žlutozelená mi tam nesedí. Sponka je hrůza. Šipky také nic moc. Odlesky jsou už pasé jak kalhoty do zvonu. Celkově až příliš jednoduché a bez nějaké myšlenky.
Adam Zábranský
Profil
Moc se mi nelíbí ta žlutá ohraničená zelenou (šipky, nápis, sponka - ta se mi nelíbí vůbec, moc velká).
Odraz v nápisu Vytvoříme Vám www stránky je udělaný špatně, měl by být od spodu největšího písmenka, tzv. aby z něho nevykukoval jako to máš u písmene y.
Jinak to jakž takž ujde, ale to bude asi tím že téměř nic jiného tam není ;)
Měsíček
Profil
Reaguji na uživatele Inpocasi:

No stránka by mohla být docela fajn až na několik blbostí, které to zhazují.

► Pročpak e-mail v patičce odkazuje na URL stránky místo na e-mail ( mailto: )?
► Proč dva copyrighty? A ještě k tomu v angličtině?
► Reference by mohly mít kolem sebe nějáký rámeček s hoverem.
► Logo je opravdu dětinsky pozicované, v IE7 je přes fotku a úplně mimo takže se na to v IE7 podívej.
► "IN-design" je sice pěkný název, ale "IN-designovlo" už ne :)
► Zdá se mi, že v hlavičce je ICQ, E-mail či co ..., ale vidím toho asi jen 1/5, překrývá to zatraceně blbě pozicované logo.
► "Máme již velké zkušenosti v oboru a vytváříme vždy přehledné, moderní a líbivé www stránky.", ale no tak ;)
► Jakožto lidé se zkušeností v oboru by jste měli vědět, že META tag robots je vám v tomto případě k ničemu.

Myslím si, že když se dají tyto chybky, které jsem zmínil výše pryč tak to bude pěkná stránka, protože vyniká svou jednoduchostí, ale ty nedostatky, které jsem zmínil výše mi ten dojem kazí. Takže k poslední tvé otázce "Má smysl to realizovat?" => Ano.
Inpocasi
Profil
Měsíček
1. není to ještě hotové (odkazy, validnost atd.)
2. takhle se to píše, díval jsem se i na jiné weby taky to takhle mají Copyright © 2008 (konkrétně Symbio.cz)
4. a 6. podívám se na to
7. :-)
8. proč je meta tag robots k ničemu?

Díky

Jinak k té žluté se zelenou - chtěl jsem, aby to bylo výrazné (hlavně to logo). Sponku předělám.
Měsíček
Profil
"8. proč je meta tag robots k ničemu? "

On není k ničemu, ale jeho použití je hlavně pro zakázání přístupu robotům a zakázání indexace, ale ty nic nezakazuješ (jestli jsem si dobře všiml), ale jen povoluješ což je zbytečné, protože roboti to mají nastaveno jako defaultní, takže když to dáš pryč aji když to tam necháš výsledek bude na tutovku stejný. Pokud by jsi jim, ale chtěl přístup zakázat tak to už je jiná ..
Inpocasi
Profil
Tak jsem tu sponku smazal úplně. Je to lepší?
mucko
Profil
indesign.name myslim, ze ma licenciu
Lexter
Profil
mucko
Lef? :D
grimword
Profil
Me se to libi, takove nepreplacane, lehka orientace a cele to name pusobi tak lehce. Zmena oproti konkurenci. Rozhodne hodnotim kladne.
Inpocasi
Profil
mucko
Budete se to jmenovat jinak. Ovšem magické slůvko IN nebude chybět.
Toptrade
Profil *
Jaký bude tedy název? Design se mi líbí. Sponku jsem neviděl, ale nijak mi tam nechybí.
Inpocasi
Profil
Toptrade
Název bude IN-webdesign.cz
vertigo4
Profil
Inpocasi
2. takhle se to píše, díval jsem se i na jiné weby taky to takhle mají Copyright © 2008 (konkrétně Symbio.cz)
a neumíš používat vlastní hlavu?
Inpocasi
Profil
vertigo4
No mojí hlavou (možná jsem to viděl někde jinde) to bylo tak jak jsem to napsal. Na oněch webech jsem si to jen ověřil (myslím, že to je ovšem úplně jedno).
Gekon
Profil
Inpocasi
Jsi si jistý? Právě jsem si doménu in-webdesign.cz zaregistroval.

No dobře, kecám, ale nic mi v tom nebrání.
Inpocasi
Profil
Gekon
:-) všichni na ty domény s pomlčkou nadáváte, tak předpokládám, že to stihne můj webhosting dřív.
Inpocasi
Profil
Tak jsem to stihl: IN-Webdesign.cz :-)
Railbot
Profil
Dívám se na stránku reference a tu je nemálo okopírované od Nuvia, že ano ;)
Inpocasi
Profil
Railbot
nemám tam datumy, další reference, při najetí na ikony se nic nezobrazuje, mam tam popis práce, reference má rámeček, ikony vypadají jinak atd. - rozdílů jest dosti

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0