Autor Zpráva
MCS
Profil
Je to moja nova stranka (www.sowec.yw.sk), tak zhodnotte a hodte mi sem nejake komenty :)
Taps
Profil
MCS
celou stránku bych vystředil, na fotky ve fotogalerii bych použil lightbox
Mistr
Profil
MCS
(1) Proč tam je ta vstupní stránka? Nemá naprosto žádné opodstatnění.
(2) Zkus si ve stránce něco v MSIE 6 SP 2 označit. Jak to jde? Blbě, co?
(3) Ty hraješ na trumpetu? Já jen, že je v textu Moja hudobna tvorba sa da vypocut TU a TU a graficka tvorba pozret TU.
(4) Texty jsou velmi dlouhé, souvislé, nezáživné. Osvěž je barvou, rozdělením do odstavců či do zařazením příhodných podnadpisků (třeba Já a hudba, Já a webdesign apod.).
(5) Chybou je neklikatelná hlavička.
(6) Při pohledu do zdrojového kódu:
<h1>O mne</h1><br />
<p>
Takze na zaciatok, narodil som (...)</p>

by Tě znalec a vyznavač sémantiky, myslím, pochválil za užití tagu <h1>. Okamžitě by se ale pozeptal, proč je následován tagem <br />?
(7) V menu postrádám zvýraznění položky, do níž patří právě zobrazovaná stránka.
(8) Ještě bych dotvořil patičku. Čím? Třeba kontaktem na Tebe.
yFang
Profil
MCS
→ Nevím, jak se ti to povedlo, ale ty stránky jsou strašně pomalé.
→ S vypnutými obrázky je obsah nečitelný.
→ Máš tam pár chyb v HTML a CSS.
Miloš
Profil
Po tom, jak na mě vybaflo, kolikátý jsem návštěvník, jsem až neměl chuť pokračovat.
Mimochodem, jakou má asi to počítadlo vypovídací hodnotu, když se inkrementuje s každým reloadem?
Vyhoď ho a vyhoď celou vstupní stránku; návštěvníkům to nepřináší žádný užitek, pokud za užitek nepovažuješ to, že se hned na začádku nas… ehm naštvou.

Nevim, proc pises stranky bez diakritiky, ale je to totalni somarina.

Písmenka nejsou příliš velká a v IE je nejde zvětšovat. Styď se.

Text je na sebe nalepený, špatně se čte, protože:
1) není členěný do odstavců (u delších textů jako stránka o mne)
2) výška řádku – zapiš alespoň p {line-height: 1.4;}


Stejně jako Mistrova poznámka 3, TU TU TU – přečti si http://www.jakpsatweb.cz/jak-psat.html#odkazy
MCS
Profil
Dakujem, necakal som sice tolko kritiky ale beriem si k srdcu a kazdy jeden bod starostlivo beriem do uvahy. Tiez sa este len ucim.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0