Autor Zpráva
lukasmage
Profil *
www.jef-clan.wz.cz

Vím ze uz je to tu podruhé, ale stránka je uplne jiná a do tamtoho fora se uz nikdo nediva : ) tak bych prosil kdyby ste mi jí poradne zkritizovali : ) Lukas
lukasmage
Profil *
jo a pribude tam Logo ( to zatím chybí )
Logging
Profil
me se nezobrazuje baner
joha
Profil
Jen tak namátkou:

Příjde mně dost nerozumná úvodní stránka, na které není nic, než "Enter our website" - zbytečně zdržuje, nenese žádnou informaci.

Taky je dobrý, uvádět v HTML dokumentu DOCTYPE.

Moc dobře na mě nepůsobí nevyzpytatelné kombinace angličtiny a češtiny, ale možná je to váš klanový folklór, kdo ví...
lukasmage
Profil *
jo díky, ta úvodní stránka tam je kvuli reklame : )
enoice
Profil
jestli chces odstranit reklamu u webzdarma, tak to muzes udelat takle

<div style="visibility: hidden">

pak ta reklama

</div>
Icepoint
Profil
to přihlašování do secret area je dost jednoduše udělaný ... a pro hackery by to byla jedna báseň se tam dostat ... a header se nezobrazuje
lukasmage
Profil *
enoice : ale to se myslim nesmi ne ji takhle schovat ne ?
icepoint : hum hum : ) takhle to myslim staci ( zas tak tajny informace tam nejsou : )
jinak mi kdyztak napis mail pls : )
lukasmage
Profil *
co je to header ? jako to logo ?
lukasmage
Profil *
jinak neni to moc sedivy ? neporadily byste mi pls naky inteligentni barvy ? : )
HeWeR
Profil *
Reklamu neschovávej, nebo ti admini zablokují účet (mám s tím zkušenosti :))

Nevím proč ten odkaz na indexu se červeně barví po nejetí (nikde jinde červenou nepožíváš)

Jinak dobrý ale ty odkazy udělaj textové (tabulka nebo div s pozadím tlačítka a na něm text a bude se načítat jen jeden obrázek).

Dobré barvy? Zkus http://dev.sessions.edu/ilu/ilu_1.html.
lukasmage
Profil *
jo diky, jinak co myslis tim cervenym po najeti ? tam zadna cervena neni nikde, jinak dik.
johny
Profil *
jak tam mášo přihlášení, tak bys moh udělat nějakej frame kerej se ti zobrazí jako chyba 404 (nenalezeno) místo toho default webzdarma (tušim že to de udělat nějak přes .htacces = v nápovědě to určitě maj popsaný) a na něm by mohlo bejt "bohužel heslo je špatně, zkus znova" a zase to logovací okýnko

jinak stránky dobrý
lukasmage
Profil *
jo diky, kouknu se na to :)
FantomX1
Profil
To enoice:
To s webzdarma je skvely napad. To by ma nenapadlo a pritom je to ucinne a oni proti tomu nemozu nic robit, len rozmyslam ci by to islo aj s display:none? Alebo vtedy sa nestahuju data?
lukasmage
Profil *
tak sem se na to koukal a vypada to moc slozite :) (ne ze bych byl linej, ale proste sem to nepochopil)
tak to radsi zkouset nebudu :) (bylo tam neco i s php a u php sem pár vecí nepochopil, tak mozná az budu treba starsí :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0