Autor Zpráva
Lexter
Profil
Ještě bych chtěl dodělávat grafiku, ale zajímá mě, co si o tom myslíte.

http://lexter.king-tutorials.cz/
yFang
Profil
Lexter
Nevím, zda není zbytečné u takhle malé stránky rolování. Jestli by se nevyplatilo to spíš roztáhnout trochu do šířky a zmenšit na výšku...
Lexter
Profil
yFang
Při procházení galerií (ta je všude) se automaticky načte na stránkování, do šířky to dělat nechci. Líbí se mi úzké layouty, něci jiného je třeba informační server, že? Ale zde...
Měsíček
Profil
No to škrkání ještě nenaplněných položek se mi nezdá jako nejlepší nápad ;) jaksi mě to vymetlo ze stránky.
Lexter
Profil
Měsíček
Když holt nepočkáš, to je jen pro vás, plnit budu zítra.
Miloš
Profil
Stránka o šířce 600px? Nic proti „optimalizaci(*)“ pro šířku 800px, ale tohle je při větších rozlišeních děsivé (sám mám 1360×1024 a neodvažuji se přepnout zkusmo do 1600×1200). Obvzlášť(**) při jednobarevném pozadí.


(*) Nemám rád slovo optimalizace, protože jím řada lemplů maskuje svoji neschopnost. Tady mě ale leí nenapadlo.
(**) obvzlášť podle vzoru noshled ;-)
Ghosting
Profil
Pěkná práce. Jen je tam menší chybka.
Lexter
Profil
Ghosting
Aj, na validitu nekoukám, ale když je to jen jedna chybka, napravím.
Měsíček
Profil
Odstraň NET zápisy a vyřeším tím všechny chyby ;)
Lexter
Profil
Měsíček
To už jsem udělal, ty místní tahanice mě zblbly :).
Měsíček
Profil
Já je tam pořád vidím ;o)
Lexter
Profil
Měsíček
Protože mám stránky jen na domácím serveru :D. Zatím je plním až tam bude obstojný obsah, nahraju to.
Měsíček
Profil
Tak to jo :)
oogi
Profil
Zajímavé, ale zdá se mi to až příliš strohé, logo by mohlo být do designu lépe zakomponované.
Bílé světlo pod logem nevypadá úplně nejlíp, jinak to smyšlené logo, co je nazvané Maledo Vever, vypadá o dost lépe.
Bez obrázků je to téměř nepoužitelné a pro člověka, který se na stránku dostane tak nějak omylem bude dle mého těžké pochopit, k čemu stránka vůbec slouží.
Lexter
Profil
oogi
Můžu doplnit úvodní text ale to je asi tak jediné co mohu udělat.

Maledo Vever se mi nelíbí, mám ho tam jen proto, že se líbí ostatním.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0