Autor Zpráva
LukeZzZ
Profil
Ahoj lidi,

Tak i já tedy využiji Vašeho času a hodím se web co právě připravuji.

Jedná se o nový design mých stávajících stránek (NETOVKY.INFO)
http://img229.imageshack.us/my.php?image=webscreenjh4.png

Vše by už takto mělo zůstat až na hlavičku, ta by měla být v podobném duchu, jen osoba v ní by se měla změnit a proto je tahle tak ošklivě vyříznutá, jen aby tam byla pro orientaci.

A ještě bych se Vás chtěl zeptat na Váš názor ohledně nové podoby LOGA
http://img229.imageshack.us/my.php?image=logoscreensc8.png

Vím, že je to takové trochu šílené, ale chtěl jsem, aby z toho vyzařovala jistá kreativita, nespoutanost, originalita atd. A to se mi snad i povedlo.

Za Váš čas předem děkuji a netrpělivě očekávám Vaše hodnocení (připomínky).

— Moderátor (S): Je nějaký důvod pro vkládání odkazu do [pre]? —
Lexter
Profil
Logo je strašně překombinované. Web je na studio bohužel velmi slabý.
Jont
Profil *
Logo je divné, ale web se mi jinak líbí.
Měsíček
Profil
Logo se mi taky moc nelíbí a celkový dojem je také nic moc :(
LukeZzZ
Profil
Lexter, Jont, Měsíček:
Díky za připomínky, ale nenašlo by se něco konkrétního. Třeba nějaké nápady na vylepšení a nebo aspoň co konkrétně se nelíbí.
Lexter
Profil
LukeZzZ
Nerad to říkám, ale mě se to prostě nelíbí celé, je to jako design dob minulých, logo přeplácané, v obsahu dost děsivý font.
Měsíček
Profil
Tak třeba mi tam nesedí duha, proč tolik barev? Stačí pracovat tak ze třemi ty tam máš snad 14 různých barev.
joe
Profil
Je to tak přeplácaný, že se mi z toho vůbec nic nelíbí.
LukeZzZ
Profil
Měsíček
Co se týká 14 různých barev tak to tam není. Jsou tam 3 barvy (oranžová, modrá, zelená) a poté levý pruh, který má lehký řechod v horním menu. Takže celkem 4 barvy což mi nepřijde moc...


Lexter
Font je děsivý, je vše psáno stejným fontem, ten se bude v obsahu měnit stejně jako v menu a všude jinde. Zůstane pouze u loga, ke kterému patří. Nechci zbytečně dělat na netu nějaký specifický font, takže tam bude nějaká klasika.

joe
Přeplácané? A tak co myslíš, že by se mělo odebrat. Osobně si myslím, že tam jsou převážně důležité věci. Na dalších stránkách je již nebude "NAPSALI O NÁS" a "POSLEDNÍ PRÁCE", ty budou pouze na titulní straně. Ani nabídka hlavních programů "CLASSIC", "CESTOVKA", "ESHOP" již na dalších stránkách nebude tam již bude pouze přihlášení nahoře, menu a text.
Určitě by tam toho mohlo být méně, ale na druhou stranu bych řekl, že jsou tam věci řazeny docela přehledně a návštěvník se v nich nebude ztrácet. Ovšem třeba je to pouze můj dojem.
vertigo4
Profil
LukeZzZ
na mě to působí docela amatérsky a nenechal bych si udělat web od takovéhoto studia...

logo postrádá význam, nemá to, co má mít logo (jednoduché, výstižné)
přijde mi to také nepřehledné a asi bych na takovémto webu dlouho nevydržel...
Lexter
Profil
Nerad bych tu rošiřoval nevyžádanou reklamu, ale tenhle článek by ti mohl v mnohém pomoci.

Font je děsivý:
No jen se na něj podívej.
joe
Profil
LukeZzZ
Jsou tam prvky, které nejdou spolu moc dohromady. Navíc je v návrhu písmo, které pravděpodobně mít na stránkách nebudeš a pak to zase bude vypadat trochu jinak, tedy pokud nechceš mít web celý jeden obrázek nebo celý flash :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0