Autor Zpráva
kajaman
Profil
Ahoj,
předělal jsem celkový design stránek (původní), prosím o kritiku. Kód asi není moc validní, ale o to mi teď nejde. Díky, K.
DiskuzePraha.cz
machu
Profil
ahoj :D si vzpomínám na to tvé dílo.Ačkoliv nejsem žádněj profík tak bych: oddělej ty linky boční u moderních webů nic takového neni nech to tzv. plout v prostoru a změn pozadí fakt nic moc mrkni zde http://www.templatemonster.com/category/drupal-templates/ zde čerpám inspiraci určitě to kotel lidí zná. to logo sa celkem dá akorát ty barvy ne chce se to vyhrát podle mě to před tím bylo lepší už jenom díky barvám říkám projdi jsi tu stránku jsou tam moderní weby a všimni se že dobrou práci na grafice udělají jak barvy tak pořádně promakané logo tot odeme určitě se ještě ozvy
imploder
Profil
Logo je pěkné, celkově stránka působí graficky vyváženým dojmem (na rozdíl od často "rozkostičkovaných webů"). Menu by mělo být lépe čitelné.
kajaman
Profil
NO! Konečně nějaký pozitivní ohlas! Ani nevíš, jakou jsi mi udělal radost :)
Já vím, že je to slabý, ale díky ;-)
Inpocasi
Profil
kajaman
Dal bych do logo nějaký slogan, krátký text, které napomůže rychle pochopit o co jde.
vertigo4
Profil
kajaman
zakryl bych to houští, které prochází písmeny Diskuze
nemohu si pomoct, ale vidím jen hlavičku, ale jinak se o nějakém designu nedá mluvit...
Měsíček
Profil
Reaguji na uživatele kajaman:

Je to jednoduchá stránka a až na pár maličkostí, by se mi docela i líbila :)

► Menu by mohlo být posunuto trochu více vpravo.
► Proč se menu při hoveru posune (položky), to není pěkný efekt a je to jedna z věcí, která mne odradila.
►"Uživatel: nepřihlášen" .. to "nepřihlášen" je trochu bokem (v IE7), ještě lépe řečeno bokem dole.
► Moc se mi nelíbí, že necháváš prázdné alty, mohl by jsi do nich něco přidat, protože jinak jsou k ničemu.
► "Copyright" víš co to znamená? Znamená to "Všechna práva vyhrazena" tak proč to tam máš 2x?
► Patička je moc nalepená na lince (dolní) posuň patičku více dolů.
► Hvězdičky ve formuláři udělej červeně.
► Vyhrej si trochu s tlačítkem "Přihlásit" zdá se mi takové odfláknuté (v IE7).

◄ Chválím za jednoduchost.
kajaman
Profil
Děkuju za kritiky a za rady!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0