Autor Zpráva
Maco
Profil *
Ahojte, prosím o kritiku e-shop www.axo.cz zejména o použitelnost, co tam zlepšit, co vám tam vadí atd.
81346
Profil *
pjekny. mozná bych udělal trošku větší náhledy obrázků. Pak velký obrázky mi lezou mi obrazovku a dou spatne zavrit...
Lexter
Profil
Vypadá to velmi dobře, jen se dost ztrácím v tom velkém množství prvků. Snad větší šířka a rozestup by pomohl. Několik grafických drobností bych i vyhodil.
Měsíček
Profil
Nelíbí, až moc přesvětlené .. patička se skoro nedá přečíst (co tak trochu ztmavit písmo?).
kletely
Profil
Maco
Pekné ale kontras je hrozný. Neviem kde je pozadie a kde je layout. Aj to čo ti už Měsíček povedal že ta pätička sa nedá čítať. Ešte validátor nie najčistejší.
panther
Profil
Maco
- s vypnutými obrázky úplně zmizí celé horní menu
- u některých produktů s delším popiskem není vidět celé tlačítko "koupit" (alespoň ve FF 2)
- u dodavatelů by měl být aspoň odkaz na jejich stránky (nebo jsem ho tam aspoň hledal..)
- 2 stejné odkazy na certifikáty ISO

Kód nehodnotím, nebylo v poptávané kritice :o)
Nox
Profil
nebylo v poptávané kritice :o)
psal "zejména" ne "pouze" ;)

Zmíněný kontrast, pak - přijde mi to celé dost chaotické a nalepené na sebe, chtělo by to trochu rozlišit
Menu by mohlo být zajímavější

Místo <div id="menu"> je lepší <menu>

Zajímavý
<div id="obal">
  <div id="obal0">
    <div id="obal1">


Asi bylo pozapomenuto:
class="">Úvod</a>
v patičce

Jinak chválím titly u odkazů
panther
Profil
Nox
dobře, nějak to napravím :o)

Maco
- <link href="http://www.axo.cz/css/slimbox.css" rel="stylesheet" /> - chybí ti type (text/css)
- u obrázků by bylo dobře zadávat i rozměry
- & bych nahradil entitami "&amp;"
- v CSS bych IE hacky nahradil podmíněnými komentáři
Inpocasi
Profil
Menu pěkné, logo taktéž, obsahová část mi připadá odfláklá (jednotlivé položky v obchodu nejsou moc odděleny atd.)
imploder
Profil
- u některých produktů s delším popiskem není vidět celé tlačítko "koupit" (alespoň ve FF 2)
totéž v Opeře (9.27)
quinux
Profil
Maco
1) hned na titulní straně mi třeba u produktu "Osoušeč rukou Orieme OB 103 bílá - K06213" zalézá tlačítko "koupit" pod boxík pod ním (firefox 2)
2) v detailu produktu je vložení do košíku realizováno "odkazem" oproti zvyklostem na zbytku shopu "tlačítkem"
3) http://www.axo.cz/solarni-systemy-m/ nemá žádné zboží - tak proč se objevuje v menu?
4) některé produkty lze a jiné nelze koupit. Podle mne by stálo za to pouvažovat nad nějakým rozdělením, aby bylo jasné hned co mohu objednat a co ne
5) ve 4 kroku košíku (platba) dojde k překrytí vyhledávacího pole levým menu
6) v košíku chybí označení povinných polí
7) když vypnu javascript projdu košíkem bez kontroly formuláře
8) nikde jsem nenašel obchodní podmínky

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0