Autor Zpráva
Glad
Profil
Zdravím

Zhodnoťe prosím mé web-portfolio-blog stránky, design, kód a takové ty věci :) Nejsou hotové ale tak nějak by to mělo fungovat.

adresa: http://glad.cz/

Díky moc
orava
Profil
v FireFoxu sa mi nezobrazi cely ten prvy odstavec Dokonalost - Hlavicka mi to prekryje (Musel som vypnut obrazky aby som to videl)
plati to aj na tych zvisnych troch strankach
vertigo4
Profil
Glad

» Nevýrazné logo.
» Uvítal bych zřetelnější hover.
» Grafika mi přijde chabá, ten zelený čtverec s odleskem a nějakými zblitky postrádá význam... a navíc ti překrývá obsah (FF)...
» Nelíbí se mi to pozadí za hlavní menu a kam chodím
» Určitě vyhoď tyto zbytečnosti:
<meta name="robots" content="all,follow" />
<meta name='googlebot' content='index,follow,snippet,archive' />

» Kód solidní... jen bych změnil titly u odkazů typu: přejít na
» Proč používáš dvakrát copyright; krom toho bys to mohl napsat česky...
» V IE6 se nezobrazuje hover nahoře v menu.
kletely
Profil
Glad
Keď som si vipol obrázky tak sa nedalo nič čítať. Inak pekné.
Miloš
Profil
V Opeře (6 %) a FF (Gecko 37 %) je to rozhozené; skoro polovina návštěvníků. Koukej:
 
Glad
Profil
Někde se stala chybka, zřejme při posledním nahrávání. Oprávím to.

Vertigo - logo jsem chtěl od začátku nijak nebyjící do očí, nicméne díky. Až na ty zblitky, když nevíš jak to nazvat, zkus zapátrat v hlavě s použít jiné slovo, nejsem cíťa, ale je to skoro jako by jsi to nazval "srač*y". Ale jinak děkuji za tvůj výčet.
vertigo4
Profil
Glad
Až na ty zblitky, když nevíš jak to nazvat, zkus zapátrat v hlavě s použít jiné slovo
mně se zdá slovo "zblitky" nejvýstižnější...

ale je to skoro jako by jsi to nazval "srač*y"
zas tak hrozné to není, kdyby to tak vypadalo, napsal bych...
Glad
Profil
vertigo4
Ok, jestli ti to připadá jako šavle, dobrá tedy, ale původně tím byla myšlena rozlitá barva.

btw: V tom modrem to neni rozmazana hlina kdyby sis myslel ale smouhy barvy, ve fialovem i kdyz ti to muze pripadat jako erekce, neni, ale je to křivka a to žluté jsou vlny s lahví. není to veverka.
Glad
Profil
Miloš
Už by to mělo být opravené :) chyba byla v posledním updatu. Díky ti nevšim jsem si toho.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0