Autor Zpráva
ENT3R_1
Profil
http://www.elementary.wz.cz

Pls. Vyhněte se příspěvkům typu: flash je o ničem atd...
vertigo4
Profil
ENT3R_1
hudba + nějaké blikání --> opouštím stránku
ENT3R_1
Profil
sice nevím co myslíš tim blikáním, ale hudba je celkem pochopitelná, když se jedná o stránku pro hudební skupinu :-)
Lexter
Profil
ENT3R_1
ale hudba je celkem pochopitelná, když se jedná o stránku pro hudební skupinu :-)
A to mi tu hudbu musíš vnucovat? Flash se mi zastavil na 83% a dál ani ránu.
vertigo4
Profil
ENT3R_1

blikání = zběsile roztřesené objekty

hudba je celkem pochopitelná
ke stažení - ANO
defaultně vypnutá - ANO
automaticky zapnuté vřískání - NE
Gekon
Profil
Epileptici tvůrci stránek nepoděkují...
machu
Profil
no kdyby jsi to upravil ve stylu bez toho tzv. blikání a udělal to aby se tam semtam něco pohlo bylo by to zajimavé. Takto jsem na to koukal a nevěděl jsem co si o tom mam myslet
ENT3R_1
Profil
A to mi tu hudbu musíš vnucovat? Flash se mi zastavil na 83% a dál ani ránu.
Ano hudbu ti musím vnucovat. Koukni se na weby kapel (viz slipknot, disturbed atd..). Zkrátka všem player automaticky přehrává hudbu. Jo a s tím zasekáváním flashe nevím. Čas od času mi to taky udělá, ale F5 pomůže.
vertigo4
Profil
ENT3R_1
malý dotaz: Když kolem tebe budou všichni vraždit, ty budeš taky?

Koukni se na weby kapel (viz slipknot, disturbed atd..).
jen blázen...
ENT3R_1
Profil
no kdyby jsi to upravil ve stylu bez toho tzv. blikání a udělal to aby se tam semtam něco pohlo bylo by to zajimavé. Takto jsem na to koukal a nevěděl jsem co si o tom mam myslet
Já ale chci flash, ne CSS !!!

Mimochodem, nezapomínejte, že se jedná o web pro nu-metal kapelu, takže jak já říkám "hezký a uhlazený ČSAD" web nechci.
ENT3R_1
Profil
malý dotaz: Když kolem tebe budou všichni vraždit, ty budeš taky?

Koukni se na weby kapel (viz slipknot, disturbed atd..).
jen blázen...


V tom případě se nemáme o čem bavit... :-)
vertigo4
Profil
ENT3R_1
nechtěj, ale pak po nás nechtěj názor na stránku...
Lexter
Profil
ENT3R_1
Posledně někdo slipyhnět pustil v hospodě, sebral jsem se, zacvakal a šel o dva domy dál se doopít. Tohle je to samé i když ještě brutálnější.
nexus
Profil
bylo by to pěkný, kdyby zmizela ta hruznost : v.4.1
pak ty linky, nebo co to je pod flashem, nehodi se to tak a jen to mate, kdyz uz to tam musi bejt, proc to neni soucasti flashe?
yFang
Profil
ENT3R_1
K čemu jsou v titulku ty dvojtečky?
ENT3R_1
Profil
bylo by to pěkný, kdyby zmizela ta hruznost : v.4.1
pak ty linky, nebo co to je pod flashem, nehodi se to tak a jen to mate, kdyz uz to tam musi bejt, proc to neni soucasti flashe?


v.4.1 zmizí hned, jak to bude finální verze flashe. Momentálně těch verzí mám tolik, že to číslování fakt potřebuju. Další věc: ty odkazy tam potřebuju z jednoduchýho důvodu a to, že kdybych to všechno nacpal do flashe, tak to za a) na googlu nikdo nenajde a za b) ten flash by ve finále byl 2x větší c) je to praktický:-)
ENT3R_1
Profil
K čemu jsou v titulku ty dvojtečky?

:-) čekal jsem, kdy se na to někdo zeptá. Vlastně ani nevím proč, ale prostě jsou tam. Libí se mi ( asi sem to někde viděl, tak jsem to okopíroval :-))
TSD
Profil
ke stažení - ANO
defaultně vypnutá - ANO
automaticky zapnuté vřískání - NE

pod tohle se podepíšu i já a myslím že 95% populace.
Jen jsem to chtěl doplnit, že v opeře se to jaksi vypnout nedaří.

Že jsem v dobrém rozmaru, tak jsem si vypnul zvuk a zůstal, abych se mohl trochu rozhlídnout.
I viděl jsem:

    <p>&nbsp;</p>
    <p>&nbsp;</p>
    <p>&nbsp;</p>
    <p>&nbsp;</p>
    <p>&nbsp;</p>
    <p>&nbsp;</p>

<p><font size="2">&nbsp;&nbsp;&nbsp; 1. <a href="http://www.stonesour.xf.cz/veci_remastered.mp3">VĚCI</a> </font> </p>



... ajajaj..

Jakýsi náznak grafického cítění tam vidím, i když se mi nelíbí, nejsem 20letý drsoň s vlasy až na zadek a půl kilem piercingu po celém těle.

Stejně jsem nikdy nepochopil, proč tak velké procento nejrůznějších kapel nezávisle na délce vlasů má web ve flashi.
imploder
Profil
TSD
Jen jsem to chtěl doplnit, že v opeře se to jaksi vypnout nedaří.

Mě to jde v Opeře bez problémů vypnout i znovu spustit. Má to nahoře ovládání (kdybys to náhodou přehlídl).
TSD
Profil
imploder
Ovládání vidím, ale na klikání nereaguje. Operu mám poslední ostrou, ale do sporů, která opera co dělá, se pouštět nechci. Prostě moje opera se chová takto.
imploder
Profil
Stejně jsem nikdy nepochopil, proč tak velké procento nejrůznějších kapel nezávisle na délce vlasů má web ve flashi.
Možná proto, že tam můžou nacpat hudbu a různé efekty. Tady jsou ale vyloženě protivné. Když už krab, tak ať leze a mává klepetama jako to krabi dělají a netřese se jak kdyby do něj pouštěli proud. To je týrání zvířat (a lidí, co tu stránku navštíví).
ENT3R_1
Profil
Možná proto, že tam můžou nacpat hudbu a různé efekty. Tady jsou ale vyloženě protivné. Když už krab, tak ať leze a mává klepetama jako to krabi dělají a netřese se jak kdyby do něj pouštěli proud. To je týrání zvířat (a lidí, co tu stránku navštíví).

Jo je to pravda... Co si budem nalhávat. Převážná většina webů pro ty největší firmy,kapely atd...jsou ve flashi. Taky proč ne? Je to relativně jednoduché a máš prakticky neomezené možnosti (po grafické stránce). Co se týče toho třepání kraba. Hoď mi sem link na nějakou animaci, kde se nějaký zvíře nějak hýbe, třepe klepety a přitom to vypadá přirozeně. Netvrdím, že to není možné, ale moje zkušenosti na to prostě nestačí. Dokud budu "flashové embryo", tak se musím spokojit s krabem, do kterého pouštějí proud:-)
vertigo4
Profil
Je to relativně jednoduché a máš prakticky neomezené možnosti (po grafické stránce)
Po ostatních stránkách je ale flashový web omezený...
ENT3R_1
Profil
Po ostatních stránkách je ale flashový web omezený...

S tím souhlasím na 750%. Je omezený. Je omezený ještě víc, když v tom flashi umíš zlomek toho, co ve skutečnosti nabízí.
imploder
Profil
Především je omezené vyhledávání. Texty ve flashi vyhledávač nenajde.
imploder
Profil
A taky navigace. Jednotlivé podstránky nemají vlastní adresu a nemůžeš si je tak dát do záložek a vrátit se přímo na ně. Prostě to umožňuje mít tam kdovíjak promakanou grafiku atd., ale za cenu obrání uživatele o jinak samozřejmé pohodlí.
St@ryK@nec
Profil *
Me se to libi.
Kolim ti za to zaplatili?
Nebo jsi jim to vnutil i s tim .wz.cz ZADARMO? /Neber to osobne nemam socialni navyky neumim se chovat/.
Vetsina kapel ma wz.cz a kdyz jim reknes ze domena s hostingem stoji pro ctyrclenou kapelu min nez dvoje cigara mesicne koukaj jako Bulhar z kukurice. A kdyz pozadas o honorar udelaji si profil na bandzone a pro jistotu tam daji i tve napady.

Ach ti samozvani webmasteri skupin ochotni se hadat do krve v navstevnich knihach o svou pravdu a sve videni sveta.
Jak pak dlouho do noci vyrabeji blikajici bannery skupin s lebkami a kytarami nebo alespon symbolem indickeho konopi.
Plakaty akci pak zasadne delane ve wordu a nejvetsi hit je stinovane pismo opisujici polomer kruznice a loga skupin stazena ze stranek bez ohledu na barvu a velikost.
Ach muj Boze co Cech to webmaster!
Ghosting
Profil
Osobně flash na webu nemusim, když už tak decentní logo bez zvuků (s možností zapnutí) bych bral, ael tohle je síla.
Ten nápis na úvodní stránce nerozeznám (nejde pomalu ani přečíst, kdybych se nepodíal do adresovního řádku tak bych to nerozluštil)
Jinak proč používáš externí a interní styly? Nešlo by to sjednotit?
Obecně si myslím že je to jedno pokud je ten web kompletně ve flashi tak nějaký tě asi nějaký ten externí styl netrápí.
ondla
Profil
me se web libi, docela originalni s peknyma efektama, pro hudebni skupiny jak delany, co se tyce tech epileptiku v normalnim zivote existuje milion dalsich duvodu aby dostali zachvat, ted vypocitejte kolik z nich se bude divat na tyto stranky a kolik z nich doopravdy zachvat dostane. Hudba neni hlasita a ty blikaci efekty jsou v norme...tod vse
shaggy
Profil
Túto tému som prehliadol, tak sa vyjadrím.
Nemám rád flash, ale na "umelecké" stránky sa hodí.
Lenže... vieš aký je rozdiel medzi stránkou Slipknot a tvojou?
Ak ide fanúšik na stránku Slipknot a hrá tam hudba, ktorá ho v tej chvíli otravuje, tak to vypne a pokračuje ďalej.
Ak ide náhodný okoloidúci (nepredpokladám, že tá skupina má dostatok fanúšikov) na túto stránku, otravnú hudbu nevypnú, zatvoria celú stránku.

+ náhodný okoloidúci sa na túto stránku nedostane, vďaka tvojmu flashu :-)

a pritom sa to dá tak jednoducho vyriešiť, slúžia na to alternatívne texty (keď vieš ako na to, všetko sa dá).
Preto by ma zaujímalo, prečo si ten flash vložil do H1 tagu? To je nejaký rituál? Lebo mi uniká zmysel...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0