Autor Zpráva
ondla
Profil
Zhodnotte celkovej vzhled, nwm jak vam ale me se to hodne libi :-D http://ondlaje.hustej.net/web.jpg
Matty
Profil
http://ondlaje.hustej.net/web.jpg
ondla
Od prostředka nahoru hezké. Ovšem dole už odbyté.
Nox
Profil
Dopadlo to, jak sem podle úvodní věty očekával...
Obsahovou část radši nehodnotím, jako by tam nebyla, vršek - zvýrazněné barvy nic moc, to logo už sem někde viděl...
Celkově dost slabé barvy
Není to sice úplně nekonzistentní, ale to je snad jediný klad, co mě napadá.... inspiruj se trochu víc po netu (a myslím seriózní tvůce, ne kdejakou stránku)
imploder
Profil
Nahoře je to pěkné, dole by bylo lepší patičku nějak oddělit. K obsahu: pokud píšeš jenom o sobě, měl bys používat jednotné číslo. Takhle to působí trochu divně.

Tohle vypadá taky zajímavě, nelíbí se mi tam ale ty paprsky (líp by vypadaly měkčí, hodící se ke zbytku - tráva je taky stínovaná). Myslím, že by stálo za vyzkoušení to udělat né v černé, ale barevně (třeba zelená, aby to odpovídalo skutečné trávě).
vertigo4
Profil
ondla
» Web bude předpokládám v češtině, tak proč tam rveš: ...Nothink is impossible... a když už, tak aspon takto: Nothink is impossible...
» Logo se mi zdá také povědomé...
» Zkus do návrhu zakomponovat i jednotlivé obsahové prvky (nadpisy, odstavce...)
» Celkově mi to přijde moc profláklé; takovéto weby dělá kdekdo. Chce to přinést něco vlastního a více si s tím pohrát.
ondla
Profil
taky sem to delal necelou hodku...a to logo je moje ... delal sem este jinaci verze webu s tímto logem...
Nox
Profil
ondla
Vím, že je tvoje, jen se mi zdálo, že sem někde viděl skoro stejný

Nothink is impossible
A ještě to máš blbě;) má tam být "g"
vertigo4
Profil
ondla
taky sem to delal necelou hodku...
a proč si na tom nedáš záležet a neděláš to třeba týden? Neříkám každý den, ale z vlastní zkušenosti vím, že třeba po pár dnech zjistíš, že nápad, který se ti zdál před tím dobrý, je špatný... postupně tak můžeš vypilovat web, který nebude otřelý a nudný...
Zdeněk Košťál
Profil
ondla
taky sem to delal necelou hodku...
A to je také kámen úrazu.

Narozdíl od ostatních se mi nelíbí ani horní polovina. Barvy se opravdu nevyvedly, je tam na mě moc šikmých linek a laciných efektů (odlesky, záře... neříkám, že tyto efekty nemají využití, ale musí být použity decentně a vkusně). Určitě bych na webu také zapracoval na typografii.

Raději sem dej příště návrh, na kterém si dáš opravdu záležet. Nemám rád, když se někdo pak vymlouvá při kritice na to, že to dělal jen chvíli.
Shadowwolf
Profil
viděl jsem tu už horší věci, ale vyrobit něco za hodinu a dát to k hodnocení mi fakt příjde ujetý ... hoďku práce mě stála úprava šablony od mantis-y:-))). Teď na ní spokojeně chrlím jeden web za druhým ... vypadají uhlazeně, na originalitě mi nesejde, jediná hodnota jsou originál texty a fotky k nim.

Btw. mantis-a díky:-))) ... odkaz v patičce tam samozřejmě zůstal!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0