Autor Zpráva
JasperCZ
Profil *
Zdravím, jaký máte názor na tuto stránku: http://www.polda5.cz/
Nějaký pokec a screenshot předešlé verze je napsán tady.
Měsíček
Profil
Proč se posunuje text při hoveru v menu? Jinak strašně naplácané, ze začátku bych se tam musel hodně složitě orientovat, což mě odrazuje.
Railbot
Profil
S orientací problém nemám a zdá se mi to přehledné, je to klasické rozložení fan stránek. Provedení je sice dost amatérské, od oficiálního webu bych čekal něco lepšího, ale v tomto případě mi to nijak nevadí. Špatná hra, špatný web :) Krom prvního a druhého dílu.
Měsíček
Profil
"S orientací problém nemám a zdá se mi to přehledné,"

Tak to ti závidím.
JasperCZ
Profil *
Proč se posunuje text při hoveru v menu?
Je tam udělán takový hover.
Ze začátku bych se tam musel hodně složitě orientovat, což mě odrazuje.
Hm, si asi první...
Provedení je sice dost amatérské
Co ti na tom příjde amatérské?
Railbot
Profil
JasperCZ
Zejména grafické zpracování a typografie (16x Tahoma/Arial není moc pěkné). Kód ujde, ale mohl by být lepší (zbytečné třídy například...).
JasperCZ
Profil *
Railbot
Ok, díky za reakce. Grafické zpracování jsem se snažil udělat tak, aby to vypadalo trochu podobně jak Polda :D
V porovnání s tou původní šedou verzí, která je tam vidět na screenu to je ale krok kupředu ne...
Cílem nebyla nějaká ťip ťop vypiplaná stránka s moderním designem, spíše trochu ulítlý design, který by se hodil k Poldovi jak barevným schématem, tak vzhledem...
Railbot
Profil
JasperCZ
Však proto jsem psal, že mě osobně to provedení v tomto případě nevadí, tu souvislost s hrou jsem z toho pochopil i bez vysvětlení, takže záměr se vydařil.
Al-Kaida
Profil *
Neladími modré pozadí s hnědým menu a celým designem webu, jinak to je celkem OK.
suky
Profil
JasperCZ
Nelibi se mi odesilaci tlacitka, jinak je to v pohode.
vertigo4
Profil
JasperCZ
» I když tu říkáš, že to má být ulítlý design, tak nevím co je ulítlé na Toplistu a těch pohybujících se obrázkových odkazech
» Taky mi to příjde dost přeplácané...
» Ten hover v menu bych nechal bez toho posunutí textu
» Písmo je zbytečně velké
» Například v sekci Návody bych těm nadpisům <h4> přidal id, aby se daly použít jako záložky...
» Patička by mohla být trochu výraznější a čitelnější
» Přidal bych trošku padding zleva (a zprava) u inputu u Newsletteru
JasperCZ
Profil *
Díky všem za konstruktivní kritiku. Udělal jsem pár změn:
- Jiný font (rodina i velikost)
- Paddingy u formulářových polí
- Předělané sekce návody
- Odstraněno posunutí v hoveru menu
JasperCZ
Profil *
- Odstraněno počítadlo
- U odkazu pro skok na obsah v levém horním rohu hlavičky odstraněno pozadí, aby nešel na první pohled vidět a splynul s hlavičkou...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0