Autor Zpráva
ondrej012
Profil
Ahoj.Prosím poraďte ,čo mám na tejto hlavičke webu zmeniť...Ďakujem...
Tu je na ňu odkaz..
Měsíček
Profil
Trochu zmenšit logo, jinak je to docela fajn, jen by mě zajímalo jak poté navážeš obsah a patičku :)
kletely
Profil
ondrej012
Ja by som tam nič nemenil. Ale možno by si mohol pridať aj hover tích odkazov.
Měsíček
Profil
Ještě jsem zapomněl "Portfolio" a také celou řadu posuň více doleva.
ondrej012
Profil
použijem Vaše rady a ešte to upnem že ako to vyzerá...A také pozitivne názory na moju grafiku som ešte nezažil :)
vertigo4
Profil
ondrej012
4-5 minut v grafickém editoru ;( ... zkus si s tím více pohrát
+ ten napis je jinak pootočen než ten zaoblený obdélník...

P.S. Od kdy se dělají weby černobílé?
ondrej012
Profil
P.S. Od kdy se dělají weby černobílé?
Na farbe nezáleží...A to je iba hlavička....
zkus si s tím více pohrát
A čo tam mam dorobit?
ondrej012
Profil
4-5 minut v grafickém editoru ;( ... zkus si s tím více pohrát
ozaj som to robil od vcera a spolu asi 30min...
Lexter
Profil
ondrej012
Tak font z Jen počkej zajíci, pár odkazů, nikde nevidím ani 5 minut. I když o to nejde. I kdyby jsi to dělal den, je to fuk. Nikam se neženem. Ale působí to dost suše a mrtvě. Prostě nic zajímavého.
ondrej012
Profil
Ale působí to dost suše a mrtvě. Prostě nic zajímavého.
Ten navod som našiel pod názvom - "Jednoduché, ale efektivní menu"
ono to malo byť menu ale prerobil som to na hlavičku:)...
Ale teraz by mali byť komentáre negatívnejšie...Trochu som to spackal a preto to dávam tu aby ste poradili ako mám spraviť menu
Tu to je!
ale na menu moc niesom ... :-(...ale s webdesingom som zacal ccapred 2 dňami a myslím si že za 2 dni je to na siedmaka dosť dobré...
Millos
Profil
pekny font
ondrej012
Profil
Prosim o radu ohľadne toho menu
ondrej012
Profil
halo chcel by som sa dnes pohnut z miesta :-(
ondrej012
Profil
to mi už neporaditte?..ake nie do zajtra tak to zamknem :-(
Lexter
Profil
Tak se pohni. Vlastím úsilím. Budeš za mě vydělávat na chleba?
Prostě to menu udělej, tady ti nikdo neporadí jak přesně.
ondrej012
Profil
no hej to ani nechcem ale v tom je ten problem...grafiku mam iba naprogramujem sekciu "kontakty" dam to tu a potom budete reagovat...diky prave my s tym poradil kamos..ja to tu zajtra upnem...
ondrej012
Profil
zvládol som to tak prosím raďte...ale dal som to na upni to lebo na ic.cz mi to spravilo toto...Takže prosím dajte si tu námahu a keď to už stiahnete tak raďte.. tu je to na upnito...a ešte mi treba dať hover do odkazov na hlavičke..a ešte raďte k menu a k pozadiu pre text..diky..alebo mám lepší nápad dam vam tu html kod možno to hodíte do frontpage-u:
<html>

<head>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1250">
<meta http-equiv="Content-Language" content="sk">
<title>Portfólio</title>
</head>

<body bgcolor="#808080" background="hlavicka.jpg">

<p>&nbsp;</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>&nbsp;</p>
<div style="position: absolute; top: 160px; left: 0px; width: 226px; height: 289px; z-index: 1">



<table border="1" width="223" height="289" bordercolordark="#000000" bordercolorlight="#000000" id="table1">
<tr class="silver" onmouseover="this.className='gray'" onmouseout="this.className='silver'"><td>
	<p align="center"><a href="http://the-killer.ic.cz/index.htm">
	<span style="text-decoration: none; font-weight: 700">
	<font color="#000000" size="5" face="Showcard Gothic">Úvod</font></span></a></td></tr>
<tr class="silver" onmouseover="this.className='gray'" onmouseout="this.className='silver'"><td>
	<p align="center"><font face="Showcard Gothic" size="5">
	<a href="http://the-killer.ic.cz/sluzby.htm">
	<span style="text-decoration: none; font-weight: 700"><font color="#000000">
	Služby</font></span></a></font></td></tr>
<tr class="silver" onmouseover="this.className='gray'" onmouseout="this.className='silver'"><td>
	<p align="center"><b><a href="http://the-killer.ic.cz/referencie.htm">
	<font color="#000000" size="5" face="Showcard Gothic">
	<span style="text-decoration: none">Referencie</span></font></a></b></td></tr>
<tr class="silver" onmouseover="this.className='gray'" onmouseout="this.className='silver'"><td>
	<p align="center"><a href="http://the-killer.ic.cz/blog.htm">
	<font size="5" color="#000000" face="Showcard Gothic">
	<span style="text-decoration: none; font-weight: 700">Blog</span></font></a></td></tr>
<tr class="silver" onmouseover="this.className='gray'" onmouseout="this.className='silver'"><td>
	<p align="center"><b><a href="http://the-killer.ic.cz/kontakt.htm">
	<font size="5" color="#000000" face="Showcard Gothic">
	<span style="text-decoration: none">Kontakt</span></font></a></b></td></tr>


</table>



</div>
<p>&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;& nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp ;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nb sp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;& nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp ;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nb sp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;& nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp ;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nb sp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;& nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp ;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nb sp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;
<font size="6" face="Snap ITC">BLa</font></p>
<p>&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;& nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp ;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nb sp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;& nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp ;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nb sp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;& nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp ;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;
<b>asddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd</ b></p>
<p>&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;& nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp ;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nb sp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;& nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp ;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nb sp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;& nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;
<b>ddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd ddddddddd</b></p>
<p>&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;& nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp ;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nb sp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;& nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp ;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nb sp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;& nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp ;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nb sp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;& nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp ;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;
<font size="4" face="Algerian">&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; &nbsp;&nbsp;&nbsp; 
The end</font></p>

<html>
<head>
	<meta http-equiv="content-type" content="text/html;charset=iso-8859-2">
	<title>Změna barvy řádku tabulky</title>
	<style>
	.silver {background-color: silver}
	.gray {background-color: gray}
	</style>
</head>



</html></body>

</html>
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0