Autor Zpráva
Mirda
Profil
Ohodnoťte prosím logo Olympijskehry.info
Morasino
Profil
Mirda
Pěkný, ale změnil bych font, tenhle se tam nehodí.
Měsíček
Profil
nelíbí :(
ondrej012
Profil
Málo výrazné
machu
Profil
Hm olympiáda to chce něco víc. Víc fantazie zkus tom přidat pár odlesků aby to vypadalo něco jako 3D
Mirda
Profil
machu
3D plné odlesků a stínů - to je to co neumim a chtěl bych umět.

Jinak díky za komenty, skusim stím něco udělat. Snad ještě nějaké ty komentáře přibudou ;-)
Lexter
Profil
U fontu bych nesázel na příliš ostré zalamování nožiček.
Mirda
Profil
Lexter
Zrovna tvůj názor mě zajímal ;) díky
Lexter
Profil
Mirda
Tak se rozjedu :)

Osobně mám 3D loga rád, ale tak maximálně pro jejich prezentaci. Čistě 2D loga mi přijdou daleko použitelnější.

1) Když to logo zmenšíš, tak z těch olympijských kruhů věru moc nezůstane. Je to i trochu na pováženou, celý nápis i medaile jsou dost velké a oproti nim jsou kruhy takové zanedbatelné i když jsou hlavním znakem.
2) Když se podíváš na název, obsahuje jedno O, což se může výborně hodit, když O nahradíš právě tou medailí s kruhy. Jistě, chtělo by to více propracovat, ale získal bys tak daleko konzistentnější logo.
Al_Kaida
Profil
Je to dost prázné. Skus to zasadit do webu a uvidíš jak to bude vypadat. Jinak souhlasim s lexterem. Také bych se pustil do toho O a udělal zněj přávě tu medaily.
Mistr
Profil
když O nahradíš právě tou medailí s kruhy
To je medaile s kruhy? Já to vnímal jako stopky (olympiáda -> atletika -> stopky... budiž). A nebo mi to připomělo signalizaci brankového rozhodčího na právě probíhajícím mistrovství světa v ledním hokeji. Ten má také taková dvě "tykadýlka", která při vštřelení gólu rozsvítí. Jen jsou obě červená.

Naváži na předhodnotitele poznámkou, že web se jmenuje olympijskehry.info, v logu máš zřetelný nápis olympijskehry.info. Ptám se tedy, co tam znamenají ty "stopky"? Očekával bych totiž, že je to součást adresy webu. Nějak zakamuflované další písmenko nebo slovo. Prosím, zvaž tuto mou poznámku. Díky.
Mirda
Profil
Mistr
Jak říkal Lex, místo toho O dám tu "medaili" , změním font a uvidíme co dál. Díky všem ;-)
Mirda
Profil
Tak, malá změna proběhla. Olymjiskehry2
yFang
Profil
Mirda
Je to písmo vyhlazené? Připadá mi strašně zubaté.
Ta medaile mi takhle "O" moc nepřipomíná a kdybych to nevěděl, asi by mi chvíli trvalo, než by mi to došlo. ;-)
Mirda
Profil
yFang
Písmo vyhlazené je a abych řekl pravdu, medaile mi O taky moc nepřipomíná :-D Nevim co stim udělat..
Lexter
Profil
Vyvstal nám tu problém. Medaile nevypadá jako O. A není to náhodou obráceně?

Medaily ochuď, tak propracovaná být nemusí.
Mirda
Profil
Lexter
Co je obráceně?
Lexter
Profil
Mirda
Myslím obráceně jako obráceně. Buď nesedí medaile k textu nebo text k medaili :).
Mistr
Profil
Mirda
Jak už zde zmínili kolegové. Vidím zřetelný nadpis lympijské hry.info; to "O" k tomu nejde. Zkoušels třeba použít stejnou barvu na text i na tu "medaili"?
DoubleThink
Profil *
Jenom doplňující info. Použití olympijských symbolů musí být schváleno IOC. Taky musí být použity v souladu s ustanoveními - tedy v nezpraseném stavu, přesně podle grafického manuálu, se správným tvarem, velikostí a barvami.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0