Autor Zpráva
anonymous
Profil
toto je taka prvotina, ale aj tak....
prosim,nehodnotte grafiku ale kod.
link: Piškvorky
yFang
Profil
anonymous
Asi bych nerozděloval hrací pole těmi bílými čárami.
sonix
Profil
Ha to me bavi :D az na tu grafiku to je fakt dobry.. celkem i navykovy. :D Dobra prace...
anonymous
Profil
aj ja som nad tym rozmyslal
anonymous
Profil
sonix
dakujem


"aj ja som nad tym rozmyslal" patrilo yFang-ovi
sonix
Profil
zkus trochu upravit grafiku a mas jednoho stalyho hrace :D *kdyz se budu nudit tak mozna budu parit :D * Neber mě teď vážně :D
anonymous
Profil
sonix
oki
sonix
Profil
v čem to je psany? jen JS ?
panther
Profil
anonymous
nekoukal jsem na kód, ale háže mi to jinam, než klikám (FF2, 1280*1024). Vždy o 2 políčka nahoru a 3 vlevo.. Zkus s tím něco udělat :o)
Mistr
Profil
anonymous
Ten žlutý obrys mate. Je graficky stejný jako hrací plocha, jen je žlutý, kdežto plocha je červená. Chceš-li mít hřuště ohraničené, zvol, prosím, motiv výrazně odlišný od vlastního hřiště.
yFang
Profil
panther
Mě to ve FF2 1280 × 1024 funguje normálně.
vertigo4
Profil
Mně taky
Kajman_
Profil *
Mně to nebrání otevřenou trojku (xx x). Vyhrát šestým tahem i když začíná počítač, je pak brnkačka.
Str4wberry
Profil
Reakce na anonyma:

Objevil jsem následující problém. Já hraji za křížky. Tvůj program má čtyři kolečka, já rovněž přidám čtvrtý křížek (na obrázku označen tmavším pozadím), místo vítězství se mě snaží Tvůj kód zablokovat (na obrázku kolečko s tmavším pozadím).
anonymous
Profil
Str4wberry
hmm...
mne to ide v pohode

Str4wberry
jaj, u mna tam potrebujes pat


to ohranicenie som zmenil, je lepsie?
Filip Kebr
Profil *
bych zmenil ten ctvereckovanej papir. do tohodle se neda koukat, dela to takovy ty opticky klamy - cely se to pohybuje...
Měsíček
Profil
No, ... co si tak sehnat texturu čtverečkovaného papíru a ten tam dát? Bylo by to ohodně lepší, toto pozadí (aktuální) jen odvádí pozornost a ani se k tomu moc nehodí.

Jinak připadá mi to, jako nějáký až moc jednoduchý systém, zkouším to snad hodinu, ale pokaždé vyhraju :( teď se snažím zaplnit celé pole, ale vždycky vyhraju ani nevím jak :) zkrátka by to chtělo udělat nějáké úrovně složitosti (jednoduché, těžší, nejtěžší).
Měsíček
Profil
Jinak tady jsem se snažil udělat remízu a nakonec se mi to podařilo a zde je výsledek tedy chyba skriptu, to by se snad dalo ošetřit ne?

vertigo4
Profil
jé, já taky ;-)
Petrnson
Profil
Narazil jsem na stejné problém jako Str4wberry , a to když nepřítel měl 4 a já udělat třetí, tak mně zablokoval, ale přitom mohl jednoduše vyhrát. Ale jinak udělat hezčí grafický kabát, a je to super
Měsíček
Profil
"Ale jinak udělat hezčí grafický kabát, a je to super"

+ vyladit remízu a přidat úrovně.
yFang
Profil
anonymous
Připadá mi, že se to chová odlišně ve FF a v IE. Ve FF jsem na problém, který tu zmínil Str4wberry nenarazil.
TSD
Profil
prosim,nehodnotte grafiku ale kod.
Přesto: ten vzhled je opravdu strašný. K výsledkům a la Měsíček nebo vertigo4 nemám šanci se dopracovat, bolí mě oči po dvou minutách.

Jinak: u mě dobrý :)
Gorli
Profil
anonymous
taky jsem dělal piškvorky (ikdyž jen v pascalu a ještě k tomu 3x3) a řekl bych že počítač by měl u svého tahu nejdřív zjistit, zda může dát pátej symbol, pokud ne, tak zda protihráč může dát pátej (popřípadě bloknout) poté jestli můžeš dát nebloknutej čtvrtej, pak jestli jdou bloknout tři protihráčovy zatím nebloklý, pak dát vidličky, zablokovat vidličky a pak ten zbytek...
Str4wberry
taky se mi stalo
Měsíček
stejný problém
TSD
K výsledkům a la Měsíček nebo vertigo4 nemám šanci se dopracovat, bolí mě oči po dvou minutách.
Proč po dvou minutách? To jde uhrát za chviličku, stačí skoro náhodně klikat v okolí, kde hrál počítač a dávat si pozor, aby si nedal pátej

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0