« 1 2 3 »
Autor Zpráva
Millos
Profil
www.mbreklama.eu
Lexter
Profil
Nezajímavá, nevýrazná grafika, tabulkový kód, postrádám klikací logo. Interní styly hoď do ext. souboru.
vertigo4
Profil
Millos

» Vybledlá grafika připomínající weby na přelomu tisíciletí...
» Zbytečné obrázkové menu... aspoň že máš textovou alternativu... ale zase odkazy neodděluješ mezerou
» Menu nepatří do spanu, na to využij <menu> popřípadě <ul> a jednotlivé odkazy obal <li>
» Nauč se používat margin místo <br>ček
»
<meta name="robots" content="index,follow">
<meta name="revisit-after" content="7 days"> 
- naprosto zbytečné
» Title nedávej před <meta> s kodováním
» Tabulkový layout.
Millos
Profil
nieco si vezmem z toho dakujem
TSD
Profil
- položky menu jsou malým písmem a jsou dost stísněné
- nesladěné barvy - růžová hlavička, šedé nadpisy..
- text v hlavičce velmi málo výrazný
- cenník, webdesign, kontakt a referencie nefunguje
- co znamenají ty peníze na obrázku v hlavičce?
- Poskytujeme aj rôzne iné služby súvisiace aj s reklamou, napríklad korektúry textov .. tím bych se moc nechlubil, když na stejné stránce píšeš třeba Snažíme sa zákazníkovy poradiť nebo Sú to príprava podkladov pre tlač (letáky, billboardy, podklady do tlačených médií, zalamovanie textov, brožúry, atď.).
- proč všude píšeš my nabízíme, my děláme, když je evidentní, že jde o one-man-show?
- <p style="margin-left: 50px; margin-right: 50px; padding: 0px" align="justify"> Používej externí css, je to lepší.
Railbot
Profil
Amatérské. Vyhodit a začít znova. V kontrastu s "kvalitou" webu texty vyznívají docela směšně.

využívať CSS (kaskádové štýly), čo je veľmi dôležitá súčasť statických internetových stránok a u dynamických je to jak?
Nox
Profil
Pletu se, nebo to stejné už tu někdy bylo?

Barvy jsou hodně špatné, vybledlé (růžová+modrá?), font v červenorůžovým obdélníku nesedí ke zbytku webu,
celkově graficky slabé, logo je takové nijaké

1) Místo <br><br> to můžou být samostatný odstavce
2) Místo <center> CSS
3) Víc používat nadpisy
4) CSS je lepší dávat do externího stylopisu (takto se odbourává jedna z jeho podstaty)
Millos
Profil
LOGO tam nieje ziadne v podstate
Millos
Profil
farby zmenim, prehovorili ste ma
vertigo4
Profil
Nox
ano bylo to už tady
Přičemž některé kritizované věci zůstali, tak nevím co Millos chce...
Millos
Profil
ja si rad vypocujem kritiku a na vela veci reagujem zmenou, ale nemysli si ze budem ako papagaj robit vsetko co mi poviete..
vertigo4
Profil
Millos
tak raději budeš dělat jako hlúpý papagaj tabulkový layout...
Railbot
Profil
Millos
Chytrý papagáj se aspoň snaží napodobit lidský hlas, tak ty bys mohl zkusit alespoň napodobt kvalitní web dle dobře míněných rad :o)
Millos
Profil
no ma to hlavu co hovorite, ale nikdy nikto nevytvoril nic nove ak sa len slepo drzal nejakych zasad.... Nehovorim ze je som nejaky inovator... hovorim vseobecne
Lexter
Profil
Millos
ale nikdy nikto nevytvoril nic nove ak sa len slepo drzal nejakych zasad
Mluvíme snad o zásadách typu: Tohle musí být červené a tohle modré? Zásady tvorby webu jsou něco úplně jiného.
Railbot
Profil
Millos
Nejdřív se nauč poslouchat rady lepších a zkušenějších. Do té doby budeš dělat mizerné weby a nějaký vlastní přínos se tam stejně ztratí jak kus masa v kyselině.
Millos
Profil
Lexter

Pozri sa ako vyzerali weby pred 10 rokmi, keby si vtedy urobil web ako sa robi dnes tak by ta dali dole ze farby su velmi take a tamto malo take............


Railbot

ja respektujem rady, ci uz skusenejsich alebo nie. Vsetky.
shaggy
Profil
Od roku 1998 sa venujem tvorbe .HTML stránok
Prečo tá bodka pred tým HTML? Tam je koniec vety?

Tak ako som písal už v predošlej téme. Na to, že sa desať rokov venuješ tvorbe stránok, v SEO by si mal byť tiež expert (8 ročná skúsenosť), ponúkaš korektúry textov... tak nič z toho čo vidím tieto slová nepotvrdzujú.

- Tá "MB-čka" v pozadí, to je asi prvýkrát, čo vidím obrázok v pozadí vložený cez IMG. Hádaj na čo slúži background v CSS :-)

- Miešanie interných a inline štýlov... hrôza, pár inline zápisov by som pochopil, keby to bolo spôsobené napríklad redakčným systémom, ale v tomto prípade to vyzerá neprofesionálne. Keď už si v roku 2000 začal využívať CSS štýly (predpokladám, že odvtedy si určite prešiel aj na externé štýly), prečo si od nich upustil? :-)

- je pekné, ako tam píšeš o všetkom čo vieš... len si zabudol na jednu vec. Nie, nechýba mi klikacie logo - ak vymyslíš lepší spôsob. Ale rád by som sa dostal späť na úvodnú stránku z podstránok, urobíš to pre mňa? Ďakujem.

no ma to hlavu co hovorite, ale nikdy nikto nevytvoril nic nove ak sa len slepo drzal nejakych zasad
ani teraz si nevytvoril nič nové... a k tomu si sa vykašlal na tie zásady. Tak by si mohol pre zmenu skúsiť ich dodržiavať - myslím, že v tom nebude rozdiel...
vertigo4
Profil
Další nesrovnalosti:
... CSS (kaskádové štýly), čo je veľmi dôležitá súčasť statických internetových stránok.
Aha, a dynamické stránky se upravují jak? Asi kouzelnou hůlkou...

Mám skúsenosti s prácou v oblasti maretingu a reklamy.
Tak to jsi snad jediný, co má zkušenosti s maretingem... škoda, že ani nevím co to je...
Millos
Profil
shaggy

co sa tyka pravopisu, neopravoval som to este a ja sam ani nebudem, na to su iní

ja som mozno iny ale ked chcem a nehlasi to nikde chybu tak budem vkladat obrazky ako chcem a kde chcem

robil som aj externe styly, nieje to v nicom ine... hehe

skus si kliknut na tlacitko o nas a si tam na zaciatku, co ta zaujima najdes

nikto nieje dokonaly
vertigo4
Profil
Millos
skus si kliknut na tlacitko o nas a si tam na zaciatku, co ta zaujima najdes
A přemýšlel jsi kolik procent lidí to tak asi napadne? Já si tedy pod spojením o nás nepředstavuji úvodní stránku...
Millos
Profil
spravim aj klikacie logo, ale mna napada asi tolko ze ked niekoho nieco zaujima vsetko najde v menu a nie ze sa bude chciet vracat niekam na uvod...
Lexter
Profil
Millos
Pozri sa ako vyzerali weby pred 10 rokmi, keby si vtedy urobil web ako sa robi dnes tak by ta dali dole ze farby su velmi take a tamto malo take............
Jsi si jistý, že tenhle argument má v téhle době nějakou váhu?
Lexter
Profil
Úvodní stránka je Profil, v menu označené jako O nás. Třeba by to chtělo sjednotit, ucelit názvy a proč mám úvodní stránku až jako pátou v menu? I zde by pomohlo klikací logo. Lepší by ale bylo, kdyby v tom nebyl takovej bugr.
Nox
Profil
...robil som aj externe styly, nieje to v nicom ine... hehe
Nesmysl...to i includování je k ničemu? Až budeš chtít měnit vzhled třeba na 250 stránkách, tak to budeš dělat jak?
...nikto nieje dokonaly
Právě proto je zde tato sekce
...a nie ze sa bude chciet vracat niekam na uvod
Někdy psychologie - úvodní stránka=výchozí bod
...ja som mozno iny ale ked chcem a nehlasi to nikde chybu tak budem vkladat obrazky ako chcem a kde chcem
Toto si nemyslím, že je moc dobrý přístup, například tě to poměrně odstavuje od týmové práce
quinux
Profil
Millos
Už jsme to v podstatě řešili tady, ale nechtěl jsem příliš rozvádět OT, takže se vracím k obrázku auta na pozadí:
vkládáš ho jako obrázek, což je nesmysl, protože je to dekorativní prvek, který patří jako background třeba DIVu, který bude obklopovat tu tabulku.

Jinak:
1) text na růžovém pozadí v halvičce nejde přečíst
2) menu zcela zbytečně tvořené obráazky je taktéž nečitelná hrůza - stejně jako šedé nadpisy
3) půlka webu nefunguje
4) pro píšeš "kontaktujte nás", "o nás" - když v textech píšeš pouze v jednotném ísle o sobě?

a již v odkazovaném tématu jsem poukázal na to, že po 10 letech co se tím zabýváš, toho umíš velmi málo. Obzvláště, když ještě napíšeš "pričom sledujem najnovšie trendy", tak mi to nepříjde jako nic jiného než klamavá reklama.

PS. omlouvám se pokud jsem poukázal na něo co již zde bylo řečeno - nechtělo se mi to celé pročítat :)
Millos
Profil


a co tento design? co hovorite na to?
Měsíček
Profil
Pořád to není ono, jediné co mě "zaujalo" byl ten nadpis "MB Reklama" toť vše, auto je moc kostrbaté. a "referencie" jsou moc přihouplé k okraji co ji tak trochu oddálit?
TSD
Profil
Další step by step by step by step by step vytvoření loga?

To MB na pozadí navozuje retro pocity, takže menu tlačená reklama včetně zubatosti a nedostatečné výšky k němu docela sedí. Nápis MBReklama už s tím koresponduje podstatně míň.
Millos
Profil


A toto?
« 1 2 3 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0