« 1 2
Autor Zpráva
LojzoIV
Profil *
bojars:
taka otazka:
ako mam nastavit kde ma leza ceska vlajka??
Spikee
Profil
Pozicovaním ( http://www.jakpsatweb.cz/css/position.html )
Spikee
Profil
Alebo floatom ( http://www.jakpsatweb.cz/css/float.html ) Veď bojars ti to tam napísal
FantomX1
Profil
To Hewer:

PSPad som uz skusal, podla mna nic moc. Na zaciatku naskakuje reklama, co brzdi nastartovanie. A mne by uplne stacilo keby to bolo zamerane len na web design ale to tam ma zvyraznovanu strukturu aj pre mnoho inych jazykov co mne vadi, pretoze to len robi neprehladnejsim podla mojho nazoru. Dalej nepaci sa mi dokoncoavanie koncovych tagov, podla mna je to zle, ja som zvyknuty pisat si ich sam a keby som presiel robit stranku na iny stroj kde tento editor nie je a nemal by som moznost si ho stiahnut, asi by som bol z toho dost dopleteny. Chcem povedat ze by bolo zle si zvyknut na to nedoplnovat koncovy tag. Ja som uz zvyknuty vsetko kopirovat a tak skopirujem zaciatok tagu aj so zmenou ked je potreba.

Dalej uz sa fakt nepametam ci to tam malo nahlad alebo nie, ale iste nie vo forme prepinacich tabuliek ako vo FrontPage.

Tiez je iste pravda ze wysiwyg editor je hrozna vec pretoze nikidy presne nevie co clovek chce. Uz som si mal moznost ho vyskusat.
FantomX1
Profil
Ospravedlnujem sa ze moj predchadzajuci prispevok bol trochu off topic.

To LojzoIV:
No ja ti mozno zo strankou aj pomozem ak budes potrebovat a chciet, ale jednu radu ti urcite dam. Na hned hlavnej stranke co tam mas tie novinky nenastavuj kurzor typu hand na vsetky paragrafy s odkazmi, uplne staci nechat tu rucicku len pre odkazy. Myli to totiz navstevnikov, jednou z obeti som bol aj ja. Dalsia vec je ze tie datumy by sme mali zarovnat dolava aby to bolo zarovnane a nejak usporiadane, aby ludia v tom videli tu casovu naslednost, teda aby boli datumy pod sebou, potom tomu mozme nastavit napriklad lavy padding alebo margin aby sme to odsunuli od menu.

A s tym textom co prekladam ja ten odhadovany datum koncu prace, tam mas predpokladam chybu. Asi za jeden den to nezvladnem :)
LojzoIV
Profil *
FantomX1:
hee, to mas recht :))
kludne ked budes nieco chciet opravit, tak ti poviem heslo a uzivatela, len povedz ci ti to mam poslat
rOMIK
Profil
Problem, ted (ve firefox) prekryva slovenska vlajka nadpis LojzoIV.
LojzoIV
Profil *
už je to napravené, všetko by malo byť tak ako je
Spikee
Profil
LojzoIV
Je to oveľa lepšie ako na začiatku.
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0