Autor Zpráva
blackjoker
Profil
prosím zkodnoťe tento header
blackjoker
Profil
zbylé stránky by byly tmavší takže by zas tak nesvítil
Taps
Profil
blackjoker
mě se to vůbec nelíbí
orava
Profil
to sa asi nikomu nebude pacit
moc gýčové
Millos
Profil
uf prepac ale keby sa mi toto zobrazilo vo vyhladavaci hned vypnem asi stranku. Fakt sorry
blackjoker
Profil
dík jsem to čekal ale potřeboval jsme důvod jak to vymluvit kámošovi co se stim dělal
vertigo4
Profil
blackjoker
už jsem myslel, že mám halucinace... co to má být? mozaika?
blackjoker
Profil
vertigo4
taky přesně nevim
Měsíček
Profil
Možná tak na psychiatrické léčebně by se to mohlo uplatnit, ale na klidného člověka jako jsem já je to opravdu chaos barev :)
sTeeVe
Profil
Ty brďo, udělej takhle celou stránku a pak mi pošli link!
Až budu mít fakticky dost a nebude mě nic napadat, kouknu na to a řeknu si, že ještě nejsem na odstřel :D
Tohle je opravdu hrozné.
blackjoker
Profil
tak psychadelickým návrhem jste se už pokochali teď tenmůj
Millos
Profil
To si teraz dal dobre do kontrastu... v porovnani s tym prv7m je toto fantasticke...

Ale podla mojho nazoru je to nevyrazne velmi... tak to posobi na mna
blackjoker
Profil
Millos
byl to trošku záměr xD
Millos
Profil
tak v tom pripade OK
Nox
Profil
Obojí je prostě šílené...to první je z Černovic, jak bylo řečeno, to druhé....je tam jedna skoro neviditelná klávesnice
a kromě ní tam není nic kvalitního...u převzetých věcí (fotky (klávesnice)) se může hodnotit pouze jejich výběr, zakomponování
a úprava - ta je tady ale hodně bídná

Celkově z toho není moc poznat zaměření webu (nauka psaní na klávesnici?), není moc čitelné a kvalitativně velmi nízké, bohužel

Ale nenech se odradit, doufám že další výtvory budou lepší, snaž se inspirovat (ne kopírovat) z kvalitních webů
blackjoker
Profil
Nox
děkuju za kritiku některé totiž dokážou i člověka povzbudit a tak klávesnice neni převzatá ale to je jedno
Měsíček
Profil
Když už fotíš klávesnici tak ji alespoň vyčisti :o)
Millos
Profil
Měsíček
hehheeh
stope
Profil *
nic proti psychedelickému šílenství ale ten první header vypadá jako by se ti grafická karta vyzvracela na monitor...to druhé už je sice graficky klidnější ale zase je to tuctové a obyčejné...zkoukni nějaké tutorialy na photoshop a hlavně neber moji poznámku jako urážku ;-)
ondrej012
Profil
bolia ma oči! ( aj s 1. aj s 2.)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0