Autor Zpráva
Janer
Profil *
Prosím o jakési hodnocení. www.starozitnostikh.wz.cz
Věřím že já jako autor mohu přehlédnout i drobnost.Předem děkuji za kritiku "přiměřenou a opodstatněnou" :)
Pokud narazíte na problém,pokud umíte poraďte mi.
Janer
weckho
Profil
To vyjížděcí okno "Hodiny" tam má rušivej efekt a vypadá to divně... Jinak sem si to moc neprohlížel.
bojars
Profil
> Zbaviť sa javaskriptov: viď.weckho a toho textu v stavovom riadku.

> Optimalizovať obrázky - ten stredný obrázok sa mi nenačítal celý, pozadie nabehlo dosť pozde, treba si uvedomiť, že stránka obsahuje aj reklamu od WZ...

> Ten stred (aj vzhľad stránky?) by bolo možno dobré riešiť pomocou CSS, aj tabuľka mohla spomaliť načítanie obrázku...

> Kde má tá stránka menu???

> pozicovanie v štýle: sp;           & nbsp;          &nbsp ;           &nb sp;           & nbsp...
..<p align="center">&nbsp;</p>...
... by skutočne nemuselo byť.

> .... sú tam aj ďalšie nedostatky, nno je toho na (IMHO komerčnú) prezentáciu akosi priveľa...
Kráťa
Profil
Čekání půl minuty, než vyjedou hodiny, aby se zobrazilo menu, nic moc.
Můžeš vysvětlit, co tě vede k tomu, že ničíš stavový řádek a dáváš do něho něco jiného?
DoubleThink
Profil *
To vyjížděcí okno "Hodiny" tam má rušivej efekt

Bodejť, když v Opeře a Mozille stojí na místě, je neprůhledné a zakrývá půl stránky - bez možnosti se ho nějak zbavit.

Abych to shrnul - úctyhodný výkon jako první stránka webdesignera, ale jako komerční projekt to skoro hraničí s drzostí.
Šlaha
Profil
A jo, v IE ty hodiny vyjedou... A já čekal deset miut, co to bude dělat....
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0