Autor Zpráva
elity
Profil *
Ahoj,

pred dvemi tydny jsem spustil internetovy komunitni projekt www.ptejse.cz. Jeste jsem v beta testovani a plno funkci chybi, avsak velice by mi pomohlo, pokud by jste se na stranky mohli podivat a zhodnotit:

- prehlednost stranek
- pouzitelnost
- grafiku
- cokoli vas napadne.

Moc dekuju

M.
Nox
Profil
Zdravím
z grafické stránky se sice nejedná o žádné veledílo, ale přehlednost je myslim hodně dobrá a to je tady asi důležitější...asi bych ještě o něco zvýraznil otázky (v seznamu uprostřed)...akorát se bojím aby se vůbec dostalo k nějakým odpovědím na otázky
když by přibývaly nějakou větší rychlostí než pár za den dva

Nápad si myslim že je to zajímavý, nebo minimálně zajímavě podaný

Dodatek 1:
- logo je hodně zubaté
- "pokročilé vyhledávání" a vůbec bílý text na oranžovým podkladu není moc vidět
Petr Svetr
Profil
Celkove se mi to moc libi. Jen par malych vytek:
1) logo je po graficke strance fontu preplacane - 3 rezy jsou proste moc
2) cislovka 100 u polozeni otazky je z prava o pixel, ci dva oriznuta
3) mezery (osa y) mezy hlavickou stranky, vyhledavanim a menu (nebo 'Co je...') nejsou stejne a to malicko hyzdi (FF)
Gorli
Profil
Stránka se mi moc líbí a hned jsem se registroval. Jenom bych chtěl upozornit, že lze hlasovat sám pro svojí odpověď (při vyhodnocování se nezkontroluje, zda uživatel nehlasuje sám pro sebe, což je možné, jelikož se informace zadávají formou GET). To by asi chtělo opravit proti podvodníkům. Omlouvám se, že jsem to vůbec zkusil, ale bylo to jen pro to, abych na to mohl popřípadě upozornit...
yFang
Profil
elity
→ 362 HTML chyb je na můj vkus trochu moc. Nahrazením & za & v odkazech by se jich asi hodně vyřešilo. Viz validátor.
→ Světlezelené odkazy jsou na bílém pozadí špatně vidět.
→ V textu bysch odkazy asi podtrhával.
Gorli
Profil
Možná by nebylo zas tak špatné, kdyby bylo umožněno napsat odpověď až po tom, co dotyčný hlasuje pro dobrou či špatnou odpověď, aby se zvýšil počet hlasování a bylo lépe vidět, jaká odpověď je nejlepší...
Ugii
Profil *
Gorli: zajimavy napad, nevim jestli to potom nepovede k mensimu poctu odpovedi, protoze je to preci jen dalsi prekazka. Ovsem je skoda ze palcovani neni tolik popularni. Moc diky za pripominky!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0