Autor Zpráva
Jan Breckl
Profil
Dá se zjistit co je tím myšleno? Děkuji za případné návrhy.

www.slev.cz

— Moderátor (Ch): Příště dej název/adresu webu do titulku vlákna a sám uveď i klikatelný odkaz. —
Timy
Profil
Nechápu otázku.
kletely
Profil
Jan Breckl

Myslíš na túto stránku?
Mohol by si svoj problém viac rozvinúť?
Jan Breckl
Profil
Pokud se podíváte na mé stránky, tak jestli se z toho dá pochopit můj záměr. Koukám do toho a mě je to jasné, ale co Vám?
K
Profil *
Stranky jsou da se rict srozumitelne, ale rikaji mi ze jim nemam verit..
Měsíček
Profil
Není to jasné, protože jsi nepodal stránku http://www.slev.cz/ jinak záměr této stránky se jen těžko chápe .. myslím, že by mi trochu trvalo než bych se v tom zorientoval.
Timy
Profil
http://www.slev.cz/ tyhle?

Jestli ano, tak jsem po pár sekundách koukání pochopil, že ty stránky jsou o výdělku na internetu, asi nějaký reklamní nebo provizní systém. Nejvýraznější text na stránce je neutrální text „VÍTEJTE NA NAŠICH WEBOVÝCH STRÁNKÁCH“, což asi není dobře.
Jan Breckl
Profil
Co navrhujete?
Nox
Profil
Především působí nedůvěryhodně...ale pokud to odpovídá obsahu tak to neměň;)
Jan Breckl
Profil
Zlepšilo se to? Trochu jsem to upravil.
Dranel
Profil
Jan Breckl
První, co mě na webu zaujalo, bylo menu. Pak jsem prolítl header, obsah. Hned, jak jsem uviděl obsah jsem stránku opustil s doměnkou, že to vytvořil někdo před pěti lety. Proč proboha tak křičící text? Mimochodem to menu se mi nelíbí. Slogan se mi zdá divný a nevím, co jsou ty spirály v headeru. Toť mé pocity.
Petyk
Profil
ty tocici kruhy nahore me maji zhypnotizovat, abych tomu uveril, ci co?
Jan Breckl
Profil
Žádná hypnotizování nebude, já se snažím vše dělat upřímně, ale těžko se to vysvětluje.
yFang
Profil
Jan Breckl
Ta hlavička strašně odvádí pozornost. Pokud si zkusím něco přečíst, pořád skáču očima nahoru a nedovedu se soustředit na text.
Jan Breckl
Profil
Předělal jsem ten vzhled. Jak to nyní vypadá?
Plaváček
Profil
Jan Breckl

Dá se zjistit co je tím myšleno? Děkuji za případné návrhy.

Nedá se zjistit, co je tím myšleno. Ale nemám vysoké školy.

Nepochopil jsem přesně, co míníte tímto sloganem:

Obchodní obrat 100 Mld.

Fakt sto miliard?
kletely
Profil
Jan Breckl
Teraz je to podľa mňa krajšie. Aspoň to nehipnotizuje :) Možno by to chcelo menšie písmo.
Nox
Profil
Oddělej ty laciné obrázky bankovek a ty vysoké mezery a udělej tu obsahovou část nějak rozumně
Jan Breckl
Profil
Plaváček - pochopil, obrat sto miliard.
Nox - bez těch obrázků se mě to zdá moc jednotvárné a co s tím obsahem. Nevím.
Nox
Profil
Jan Breckl
Obrázky tam mohou být, ale ne v tak bídné kvalitě, snižují důvěryhodnost, připadají mi jak ze spousty těch pochybných okamžitě-super-výdělek stránek
Jan Breckl
Profil
Nox - co bys tam dal za obrázek. Jestli tě mohu poprosit.
Nox
Profil
Mno nevim tak klidně bankovku, ale v nějaké kvalitnější formě (základ s vyšším rozlišením, ostrý, úprava např. ve Photoshopu)
...vzhledem k nim předpokládám, že nejsi/nejste autorem obrázku v hlavičce

Jo a TopList určitě pryč, na seriózním webu nemá co dělat, ten bývá jen na amatérských stránkách
Jan Breckl
Profil
Není to jenom propagace záměru, ale také členské stránky. Postupně tam bude diskuse apod.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0