Autor Zpráva
Dranel
Profil
S dovolením grafika, který tento návrh vytvořil, sem dávám ke shodnocení následující web:

http://www.rxd.ic.cz/download/web5.jpg

Header teprve bude, čekáme na dobrou fotku. Proto mě zajímá váš názor na zbytek, jestli mu to nemám dát ještě předělat.

PS: Nemusíte mě šetřit :D
Měsíček
Profil
Tak jsem si teď dál siestu a normálně mi nebude věřit co se mi zdálo :) přemístil jsem se do budoucnosti a žil v roce 2007 a 2008 škoda, že jsem se probudil a jsem zase v roce 2000 :( .. Draneli(y) nic moc .. dobrej nápad to orámování, ale je to uděláno hodně neslaně a nemastně.
Plaváček
Profil
Dranel

Při kódování se pěkně nadřeš, protože stíny a diagonální šrafování jsou dvě antagonistické skupiny, které si jdou vzájemně po krku. Jsem zvědav, jak se s tím porveš.

Pokud mám říct něco k tématu, pak hodnotit nehotové dílo se smysluplně nedá..
Nox
Profil
Plaváček
PNG?

Dranel
Souhlasím s Měsíčekem, takové neslané nemastné, většina je rozmazaná, obsah jen hozený kus textu aby se neřeklo
Vše je roztažené příliš do kraje...chtělo by to přidat no
Dranel
Profil
Měsíček
Draneli, jsem klučina :)

Plaváček
Proč myslíš? Bude to pár obrázků pod sebe. Jen se pak patlat s pozadím. Nicméně to si povíme pak :)

Nox
Co je rozmazané? Proč PNG? Vždyť to může být 760*100px blok, který bude obsahovat (od_rámečku po_rámeček + stíny)
Nox
Profil
Dranel
Texty a vůbec tak všechno

Reagoval sem na Plaváčka - no může být, jen bude datově náročnější a taky bude sranda jeho opakování;)
A stín se zapečeným šrafem zase budeš muset upravovat pro každej prohlížeč zvlášť (nebo aspoň já sem musel)
...ikdyž PNG zas jebe ve zmršeným IE6, ale celkově se mi to zdá jako nejjednodušší cesta
Plaváček
Profil
Nox

Jenom jsem prostě zvědavej na kodéřinu. Možná toho zase tolik neumím a mladí mě strčí do kapsy, kdo ví. Ale budu tomu rád.
Millos
Profil
Mne sa navrh paci akurat tu hlavicka si ziada viac sa s tym pohrat... ale inak je tam par super napadov
vertigo4
Profil
Dranel
Mno nevím, když už to má být složitý na kodování, tak udělám aspon slušnou grafiku ;-)... tohle mi přijde, že je tam plno nepraktických věcí, které navíc nijak neokouzlí...
Dranel
Profil
Jo teď jsem si ještě vzpoměl, že jsem vám chtěl říct, že menu přijde nad stín, tj bude spolu s rámečky vystouplý.

Plaváček
Jak říkám: Uvidíme :)

Millos
Jak říkám: Chybí ta správná fotka :(

vertigo4
Skus být trochu konkrétnější, prosím.
Měsíček
Profil
Změň texturu prosím (třeba na menší rozsah šikmých čar .. nebo ještě lépe něco jiného).
Dranel
Profil
Upraveno. Co teď? Lepší?
Měsíček
Profil
Ano, ale jen o trochu.
vydrus
Profil
Vždyť je to to samé. Nepřipadá mi, že by to nabylo k něčemu lepšímu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0