Autor Zpráva
danielson
Profil *
http://www.danielfiala.cz/od

Prosím o zhodnocení nového designu.... díky!
vertigo4
Profil
danielson
Chybí mi hover v menu.
Venca V
Profil
Oprav si v tom modrém pomeranči odkazy na nezmenšené obrázky;-)
Měsíček
Profil
Není to špatný :)
Mistr
Profil
danielson
(1) Nevím, jak je mezi zákazníky rozšířeno povědomí o tom, čím se liší statický web od webu dynamického či od vizitky.
(2) V textu Modrého pomeranče píšeš jednou zadali ,,jméno" a ,,heslo" (viz obrázek). a o kus dál zas Podívejte se na obrázek (vlevo). Proč texty v části odkazující na obrázek nesjednotit?
(3) Oprav si IČO na .
(4) Podařilo se mi odeslat prázvný formulář. To asi není úplně vhodné, ne?
(5) Je zvolená barva písma (šedivá a oranžová) na bílém podkladě dobře čitelná a kontrastní?
danielson
Profil *
Díky za komentáře.

Hover udělám a i ostatní beru na vědomí. Díky moc!
Nox
Profil
Celkově to graficky není špatné, ikdyž zlepšit by se to rozhodně na řadě míst dalo
1) Na úvodní stránce je dle mě na malém protoru příliš mnoho barev na to, že základní barvu navozuje už název
a všechny další stránky už podle toho jsou...a nějak prostě mi celkově ta úvodní strana nesedí
2) Jinak se mi moc nelíbí zakomponování "design" v logu, pozicí a asi i formou
3) V referencích dej prvkům cursor: hover, Opera si to nepřebere, pokud se při načtení objeví kurzor nad prvkem
4) Barvu odkazů bych ztmavil
5) "Část podnikání nechte na nás" mi zní zvláštně, resp. ne dostatečně propagačně
6) Zvětšil bych obrázek submitu Odeslat v Kontaktech
7) Tradičně - menu by mohlo být v <menu>
8) Chválím výborně přehledný kód
Manq
Profil
danielson
Proč je proboha menu pomocí obrázků a ještě bez náhradního textu skrytého v CSS? Šup s ním do <menu> a bez obrázků. Kód by nemusel být tolik nadívaný (<div>) a chování stránka při ++písma by mohlo být určitě o mnoho lepší. Když tak na to koukám, na kódu určitě zapracujte – hlavně nahrazujte obrázky (hlavně nadpisy apod.) alternativním textem skrytým v CSS. Kód byste mohli opatřit pár neviditelnými čarami <hr />, aby se stránka stala přehlednější při vypnutých CSS stylech.
danielson
Profil *
Manq a Nox: Děkuji! Rozumím.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0